Skillet їдуть до Києва з новою платівкою Victorious!

Їх знають, їх люблять, їх пісням підспівують повні зали по всьому світу. У тому числі і в столиці України. До нас їдуть авторитети християнського року - Skillet! Із собою вони привезуть нову платівку Victorious.

18 листопада, Stereo Plaza.

Складно повірити, але Victorious - десята студійна платівка у дискографії Skillet, яка стабільно поповнюється з 1996 року. А здавалося, ніби гурт подружжя Джона і Корі Купер з'явився буквально кілька років тому. Так швидко плине час.

Victorious - важливе надбання для Skillet, оскільки Джон і Корі серйозно взялися за продюсування своїх пісень. За ними тримається половина композицій. "Вперше ми займалися нашими треками самостійно, без будь-чиєї допомоги", - розповідає Джон Купер.

За словами фронтмена, гурт хотів продовжити позитивну лінію попереднього альбому Unleashed: "Під час роботи над Victorious я усвідомив, що Unleashed - дуже енергійна і весела платівка. Ми хотіли знову зробити щось таке - збірник пісень, які змусять людей рухатися вперед. Ну, або піднімати руки вгору на наших концертах".

З Victorious група продовжувала досліджувати інші музичні території і досліджувати власний звук: "Ми заглибилися і вирішили спробувати все, що хотіли. Якась частина наших експериментів збереглася на альбомі. Якусь ми залишили до кращих часів. Але в цілому, Victorious вийшов доволі мелодійним. Навіть трошечки мелодійніше, ніж ми робили зазвичай".

Victorious надійде в продаж 2 серпня, а зараз до прослуховування доступний сингл Legendary - дуже жвава, адреналінова пісня, яка може потрапити до золотого пантеону хітів Skillet: "Ми такого ніколи не робили. Гітарний риф тут то блюзовий, то рок-н-рольний. Нам здалося це прикольним".

Українські фанати вважають так само! Чекаємо вас на великому осінньому шоу Skillet.

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
tags:

Підписка на розсилку e-mail:

  

Авторські права 2019 © The Big 4 - Новини Rock & Metal. Усі права захищені.
Back to Top