Фінансова підтримка армії – https://savelife.in.ua/donate/

METALLICA пожертвувала 350 000 доларів на боротьбу з COVID-19

Після поширення коронавірусу найбільш вразливі верстви населення наших громад зараз як ніколи потребують допомоги. METALLICA’s All Within My Hands надає чотири гранти на загальну суму 350 000 доларів організаціям, які займаються наданням допомоги тим, хто сильно постраждав від всесвітньої пандемії COVID-19: Feeding America, Direct Relief, Crew Nation, USBG National Charity Foundation і One Final Note.

Ми знаємо, що це найважчий час для багатьох з вас, але якщо ви хочете підтримати будь-яку з цих організацій, будь ласка, не соромтеся звертатися безпосередньо до наших неймовірно відданих партнерів, так як потреби дуже широкі і кожен долар допомагає.

Metallica

Мільйони американців стикаються з наказами залишатися вдома, оскільки коронавірус продовжує проривати собі шлях в США.

По всьому світу зареєстровано понад мільйону випадків коронавірусу і більше 50 000 смертей, що ставить системи громадської охорони здоров’я і служби екстреної допомоги під величезне навантаження.

Офіційні особи США неодноразово закликали американців прислухатися до прохань федеральних, державних і місцевих властей, щоб обмежити поширення вірусу і пом’якшити його вплив на населення.

Теги:

Залишити коментар