Фінансова підтримка армії – https://savelife.in.ua/donate/

Дизайнер альбомів EDGUY і AVANTASIA вбив 80-річного батька

Жан-Паскаль Фурньє, художник і графічний дизайнер, відомий створенням сотень метал-обкладинок, був заарештований в Греноблі, Франція. Він був узятий під варту після спроби суїциду і підозрюється у вбивстві свого 80-річного батька.

Французька преса повідомляє, що тіло літнього чоловіка було випотрошено, а голова простромлена стрілою. Коли поліція прибула на місце, літня дружина жертви перебувала в будинку, поверхом вище.

За словами очевидців, на наступний день після вбивства художник намагався накласти на себе руки, зістрибнувши з моста в річку Ізер. Як тільки пожежним вдалося його зняти, Жан-Паскаль був відданий в руки поліції.

Фурньє попрацював над більш 200 метал альбомамів, включаючи Immortal (At the Heart of Winter Damned in Black), Edguy (The Savage Poetry, Mandrake, Hellfire Club), DragonForce (Valley of the Damned), Avantasia (The Metal Opera, The Metal Opera Pt. II), Impaled Nazarene (Ugra-Karma, Nihil) і багато інших. Крім цього він створив логотипи групам Dragonforce, Cellador і не тільки.

Теги:

Залишити коментар