Фінансова підтримка армії – https://savelife.in.ua/donate/

LAMB OF GOD випустили безалкогольне пиво

Шотландська пивоварня BrewDog і американська група LAMB OF GOD оголосили про випуск першого в світі безалкогольного пива Ghost Walker. Спочатку анонс був запланований на початок світового турне групи, яке мало розпочатися цієї весни, але в результаті COVID-19 і перенесення їх європейського турне, BrewDog і LAMB OF GOD вирішили почати свою співпрацю з відеопремьери останнього концертного виступу групи з піснею “Ghost Walking” . Відеокліп, знятий з виступу LAMB OF GOD в House Of Vans в Чикаго 14 лютого, був опублікований сьогодні, щоб дати можливість шанувальникам музики по всьому світу віртуально зібратися разом в цей неспокійний час.

На сьогоднішній день пиво доступне в інтернет-магазині BrewDog для відправки в будь-яку точку світу. Пиво названо в честь однієї з найпопулярніших пісень групи “Ghost Walking” з їхнього альбому 2012 року “Resolution”. Вокаліст LAMB OF GOD Randy Blythe написав текст пісні на початку свого шляху до безалкогольному способу життя.

Після зняття карантину, “Ghost Walker” буде доступний для відвідувачів концертів “LAMB OF GOD” в Північній Америці і Європі. На цих заходах пиво стане безалкогольною альтернативою для тих, хто шукає його, і зробить ці та без того знаменні торжества ще більш інклюзивними. Дати та подробиці турне будуть оголошені на сайтах LAMB OF GOD і BrewDog, як тільки вони будуть визначені.

Теги:

Залишити коментар