Фінансова підтримка армії – https://savelife.in.ua/donate/

The Pretty Reckless випустять новий альбом

Лейбл Century Media Records оголосив про підписання контракту з американською рок групою The Pretty Reckless. Четвертий альбом команди, який отримав назву “Death By Rock And Roll”, повинен вийти в цьому році.

Девід Соненберг, менеджер The Pretty Reckless:

Коли ми вперше прослухали новий альбом “Death By Rock And Roll”, ми були дуже схвильовані і натхнені. Ми не могли дочекатися, щоб показати його лейблам. Але дуже скоро стало очевидно, що найбільше нам підходить співпраця з Century Media. Вони розділили нашу захопленість і захоплення цим альбомом, який, як ми вважаємо, стане проривом для The Pretty Reckless. Отже, привітайте нас з нашим новим партнерством з Century Media! І хай живе рок-н-рол!!!

Філіп Шульте, менеджер лейблу Century Media Records:

Ми раді оголосити про підписання контракту з The Pretty Reckless і дистрибуції по всьому світу за межами США. Коли ми почали перемовини з менеджментом групи, то відразу ж стало ясно, що у нас у всіх є спільне бачення подальшого розвитку The Pretty Reckless, так що було цілком природно об’єднатися і втілити це бачення в реальність. “Death By Rock And Roll” – це не тільки фантастичний альбом, а й штормове попередження, що сповіщає про повернення стадіонного року! Ласкаво просимо на Century Media Records!

Залишити коментар