У зв’язку з переходом веб-сайту на нову платформу, новини за період початку 2020 і раніше тепер не доступні.

Новий альбом BON JOVI вийде осіню

Новий альбом BON JOVI, який спочатку був намічений до випуску на 15 травня, тепер був відкладений до осені. Jon Bon Jovi розповів Зейну Лоузі в Beats 1 від Apple Music, що він не вважав за потрібне випускати LP на фоні спалаху коронавірусу (COVID-19), який налічує понад 2,6 мільйона підтверджених випадків по всьому світу.

Говорячи про рішення BON JOVI відмовитися від раніше оголошеного турне по США, Джон сказав (див. відео нижче):

Ми скасували його – він не відкладений. І тому люди зможуть отримати повернення грошей. І причина, по якій ми скасували тур замість того, щоб відкладати його на рік, була в тому, що я дуже добре розумів, що людям знадобляться ці гроші – що ці гроші допоможуть з орендою або продуктами і рахунками по кредитних картах в цей час невизначеності. Ми просто хотіли, щоб люди знали, що вони були поруч з нами протягом цих трьох з гаком десятиліть, і ми поруч з ними. Ми повернемося, коли все буде добре. Так що з урахуванням цього, альбом відкладається до осені. І я розчарований – особливо розчарований – тому що альбом такий чудовий.

Минулого тижня Jon Bon Jovi сказав Говарду Стерну, що він хоче включити нову пісню на “Bon Jovi: 2020”, яку він написав про COVID-19 під назвою “Do What You Can”.

Теги:

Залишити коментар