Фінансова підтримка армії – https://savelife.in.ua/donate/

Новий альбом BON JOVI вийде осіню

Новий альбом BON JOVI, який спочатку був намічений до випуску на 15 травня, тепер був відкладений до осені. Jon Bon Jovi розповів Зейну Лоузі в Beats 1 від Apple Music, що він не вважав за потрібне випускати LP на фоні спалаху коронавірусу (COVID-19), який налічує понад 2,6 мільйона підтверджених випадків по всьому світу.

Говорячи про рішення BON JOVI відмовитися від раніше оголошеного турне по США, Джон сказав (див. відео нижче):

Ми скасували його – він не відкладений. І тому люди зможуть отримати повернення грошей. І причина, по якій ми скасували тур замість того, щоб відкладати його на рік, була в тому, що я дуже добре розумів, що людям знадобляться ці гроші – що ці гроші допоможуть з орендою або продуктами і рахунками по кредитних картах в цей час невизначеності. Ми просто хотіли, щоб люди знали, що вони були поруч з нами протягом цих трьох з гаком десятиліть, і ми поруч з ними. Ми повернемося, коли все буде добре. Так що з урахуванням цього, альбом відкладається до осені. І я розчарований – особливо розчарований – тому що альбом такий чудовий.

Минулого тижня Jon Bon Jovi сказав Говарду Стерну, що він хоче включити нову пісню на “Bon Jovi: 2020”, яку він написав про COVID-19 під назвою “Do What You Can”.

Теги:

Залишити коментар