Фінансова підтримка армії – https://savelife.in.ua/donate/

Слухайте новий сингл EVANESCENCE ‘Wasted On You’

EVANESCENCE випустять свій перший новий альбом за дев’ять років, “The Bitter Truth”, протягом цього року, починаючи з першої пісні і кліпу “Wasted On You”, який доступний для перегляду нижче.

Відео на “Wasted On You”, прем’єра якого відбулась сьогодні, було знято на iPhone кожним учасником групи. Прекрасно вписуючи себе в настрої відірваності від світу, відсутність контролю і безцільності, які відчуває так багато людей. У відео можна побачити учасників групи у себе вдома зі своїми сім’ями.

Amy Lee:

Ми записували цю музику до тих пір, поки більше не могли заходити в студію, і закінчували її віддалено за допомогою обміну файлами і телефонних дзвінків. Мікшування, додавання фонового вокалу, створення відео і обкладинок альбомів – все це робилось з дому і було для мене як вода в пустелі, моє світло в темний час доби. Ми все ще пишемо і у нас ще багато роботи над цим альбомом, але на цей раз ми хотіли випустити пісні окремо, у міру їх створення, щоб більше жити в даний момент з нашими фанами і нашою музикою.

Теги:

Залишити коментар