Фінансова підтримка армії – https://savelife.in.ua/donate/

Байопік про Lynyrd Skynyrd вийде 30 червня

Байопік про Lynyrd Skynyrd під назвою Street Survivors: The True Story of the Lynyrd Skynyrd Plane Crash вийде 30 червня і відразу буде доступний на DVD, Blu-ray і в онлайн-кінотеатрах.

Як видно з назви, картина буде присвячена авіакатастрофі 1977, що забрала життя кількох учасників групи, в тому числі соліста Ронні Ван Занта. Історія буде розказана від імені колишнього барабанщика групи Артімуса Пайла, роль якого виконає Аян Шултіс. Сам Пайл консультував знімальну групу, а також написав музику для саундтрека.

Фільм був знятий без згоди нинішнього складу групи. Музиканти подавали в суд на творців картини, але програли. Проте, домогтися дозволу використовувати в стрічці оригінальну музику Lynyrd Skynyrd не вдалося.

Голлівудська прем’єра фільму відбулася в лютому. Виступаючи з промовою на заході, Пайл передбачив байопіку великий успіх серед музичних фанатів. Він зазначив, що, незважаючи на трагічну тему картини, в ній все одно є світлі моменти і багато гумору. Фільм також показали на кількох фестивалях, проте в широкий прокат картина вийти не встигла через пандемію коронавірусу.

Залишити коментар