Фінансова підтримка армії – https://savelife.in.ua/donate/

U.D.O. випустили сингл We Are One з оркестром німецьких збройних сил

U.D.O. опублікували сингл We Are One з майбутнього однойменного спільного альбому з оркестром німецьких збройних сил Musikkorps der Bundeswehr, вихід якого запланований 17 липня на лейблі AFM Records/Soulfood Music.

Про ідею створення пісні розповідає сам Удо Діркшнайдер:

Ми всі живемо на цій планеті. Не має значення, хто ми, і що ми робимо. У нас у всіх одна планета. У нас немає планети “Б”. Коли я бачу фото пластика в наших океанах, коли я чую про чергову кліматичну катастрофу в новинах, я дивуюся тому, як нешанобливо і безвідповідально ми часом ведемо себе. Це стосується не тільки нас самих, але і всіх інших і не в останню чергу наших дітей!

Альбом We Are One буде включати в себе 15 композицій, в роботі над якими разом з групою U.D.O. брав участь керівник оркестру Крістоф Шайблінг і колишні музиканти Accept Штефан Кауфманн і Петер Балтес, а також штатні композитори німецьких збройних сил.

За словами авторів проекту, диск буде представляти собою концептуальну роботу з потужним важким звучанням U.D.O. в поєднанні з інструментами 60-ти музикантів, а не «черговий рок-альбом з оркестром». We Are One доступний для попереднього замовлення на сайті лейблу AFM Records/Soulfood Music.

Попередній шістнадцятий за рахунком альбом U.D.O. Steelfactory був випущений в 2018 році, в записі якого вперше брав участь син Удо Діркшнайдера Свен.

Теги:

Залишити коментар