Фінансова підтримка армії – https://savelife.in.ua/donate/

Bullet For My Valentine працюють над дуже важким важким, технічним і брутальним альбомом

У свіжому інтерв’ю Rock Sound Меттью Так розкрив подробиці нового альбому і розповів, як пандемія відбилася на планах групи.

“Зізнаюся, це буде дуже брутальний альбом. Не могло б бути більш яскравого контрасту на тлі “Gravity”. Це буде технічно дуже складний альбом. Ми просто дотримуємося того, чого хочемо – як група, як музиканти, як композитори. І на цей раз, ми хочемо принести важку музику в маси. Рифи, які ми записали, просто зносять з ніг! На альбомі буде приблизно 60% екстрим-вокалу і 40% чистого – таке процентне співвідношення ми ніколи ще не робили. Повірте мені, це буде дуже важкий і технічний альбом. Я впевнений, фанатам нашої групи сподобається новий матеріал.

На даний момент ми працюємо з Карлом Боуном (працювали з ним на Venom і Gravity). З ним дуже добре працювати разом. У нас є плани попрацювати ще з деким пізніше в цьому році, і все вже було організовано, але зараз же я не можу бути ні в чому впевнений через зсунутий графік і, через що все йде шкереберть, так що не факт, що зможемо взятися за це до 2021-го року. Не впевнений, чи є нам сенс так довго чекати. Може, відмовимося від цієї ідеї, але навряд чи це зіграє нам на руку. Нічого не можу стверджувати зараз, щоб не наврочити. На даному етапі у нас є демки і записи, які зробили ми і наш друг Карл Боун.

У нас ніколи не було стільки матеріалу на демо-стадії. На мій погляд, у нас є 7 повністю закінчених треків – тобто записані всі інструменти і всі партії вокалу. Це круто! У нас був дуже хороший старт, поки не трапилася пандемія коронавірусу. Це, звичайно, нас не дуже радує, так як на кінець року у нас були величезні плани на запис нового альбому, які нам довелося відкласти на деякий час, до тих пір, поки не буде зрозуміла ситуація з обмеженнями через коронавирус. Це не кінець світу, і ми раді, що в минулому році написали багато матеріалу, що не просиджували просто так штани.
Дивлячись на минулий рік, можу сказати, що ми не даремно почали працювати над матеріалом, не поспішаючи, обмірковуючи всі деталі. Це було найкращим рішенням. У нас не було заплановано ніяких турів і виступів на фестивалі в цьому році, в той час як інші групи запланували великі тури, і пандемія все скасувала. Так що нам дуже пощастило. Звичайно, спалах коронавірусу пригальмував наш темп роботи, але з нами все в порядку. У будь-якому випадку ми планували повернутися в студію в вересні цього року. Подивимося, що буде далі, тим більше ми продовжуємо працювати над новим альбомом сидячи вдома.”

Залишити коментар