main big4

DevilDriver випустять новий альбом в жовтні

Американські грув/мелодік-дез-металісти DevilDriver провели майже два останніх десятиліття в безкомпромісному креативі і в постійних турах. Очолювана Дезом Фафарою, ця каліфорнійська команда заслужила репутацію однієї з найбільш працьовитих груп на планеті, випустивши при цьому низку брутальних і відмінних альбомів.

І тепер вони збираються випустити подвійний альбом "Dealing With Demons", де продемонструють свою майстерність. Перша частина, що отримала назву "Dealing With Demons I", вийде 9 жовтня цього року на лейблі Napalm Records і буде доступна в декількох форматах.

"Dealing With Demons I" - перший реліз нового, оригінального матеріалу групи з часів "Trust No One" (2016). Він являє собою початок остаточного очищення від демонів, які довгий час переслідували музику Фафара і DevilDriver. Від страшного, зловісного інтро і вибухового треку "Keep Away From Me" до киплячого і пронизливого "Nest Of Vipers" і моторошних образів "Iona", кожен трек на "Dealing With Demons I" ілюструє різного демона, від якого потрібно звільнитися.

DevilDriver випустили новий трек "Keep Away From Me" і лірик-відео на нього, яке можна побачити нижче. Режисером виступив Вісенте Кордеро.

Dealing With Demons I

GIF Banner

     

 

thebig4ua@gmail.com