main big4

Корі Тейлор записав дебютний сольний альбом

Корі Тейлор розповів каналу We Are Hear на YouTube, що закінчив роботу над своїм дебютним сольним альбомом. Цьому він присвятив свій час в період карантину:

Я таємно записав свій дебютний сольний альбом. Ми зробили це з командою, яка допомагає мені в сольних шоу протягом багатьох років, а також просто з людьми, з якими я працюю весь час. Це Джейсон, Дастін на барабанах з Walls of Jericho, Зак Трон, з яким ми довгий час разом джемували, і Tooch з Stone Sour. Вп'ятьох ми це зробили. Увійшли і записали 25 пісень за два з половиною тижні і зробили все наживо. І це дуже круто.

 

Тейлор розповів, що всі ці пісні, які накопичилися за останні роки, не дуже підходили ні для однієї з його груп:

Я все одно говорив про створення сольного альбому, і я просто сказав: "Це ідеальний час для цього". І було ідеальне комбо - вибрати цих хлопців, бо ми всі любимо одну й ту ж музику, ми однакові панки і схожі у всьому.

 

Корі додав, що це «безумовно буде рок», «величезні, що змінюють світ гітарні пісні». За його словами, альбом з'явиться не раніше 2021 року.

Основна група Тейлора Slipknot недавно скасувала всі раніше заплановані дати гастролей влітку 2020 року, в тому числі фестивалі Knotfest Roadshow, Knotfest UK і Knotfest At Sea через пандемію.

GIF Banner

     

 

thebig4ua@gmail.com