Фінансова підтримка армії – https://savelife.in.ua/donate/

PALAYE ROYALE ВИПУСКАЮТЬ ТРЕТІЙ СТУДІЙНИК

Карантин добре стримує поширення вірусів, а от музиці не заважає. У час ломки по живим концертам хапаємось усіма руками й ногами за свіженькі платівки улюбленців. Сьогодні в меню гарячий пиріжок від PALAYE ROYALE – третя студійка «The Bastards», реліз якої відбудеться 29 травня.

PALAYE ROYALE – знайомся, якщо ще не знайомий

Для тих, хто з командою ще не знайомий, швиденько пробіжимося по основним фактикам. Отже:

  • канадсько-американський проект народився у 2008 році в Лас-Вегасі під назвою Kropp Circle, нинішнє ім’я команда взяла в 2011;
  • в основному складі тріо – брати Себастіан (гітара+клавішні), Ремінгтон (вокал) та Емерсон (ударник). Сім’я, яку єднає ще й музика, це насправді дуже мило. До речі, Кропп – справжнє прізвище братів;
  • бабуся та дідусь хлопчаків зустрілися в Торонто – у танц. залі Palais Royale, звідси і назва;
  • PR описують себе, як фешн-арт рокери, поєднують у творчості рок-н-рол, гранжеве звучання, глем та інді. Стиль відображається не тільки в музиці, але і в зовнішній репрезентації хлопців, де важко також не помітити вплив естетики Тіма Бертона;
  • як частенько буває, слава не накинулась на тріо одразу після створення. Про гурт заговорили у 2011-2012, коли брати підписали контракт з лейблом, змінили назву та випустили сингл «Morning Light»;
  • зараз у творчій корзині проекту десяток синглів, 2 EP-шки («The Ends Beginning», «Get Higher/White») та вже 3 студійні повноформатники («Boom Boom Room (Side A)», «Boom Boom Room (Side B)» та «The Bastards», про який нижче);
  • якщо згадувати про співпрацю із зірками першого ешелону, то на рахунку PALAYE ROYALE, наприклад, відкриття «Twins of Evil Tour» 2019 для Роба Зомбі та Меріліна Менсона.

З цікавенького – у 2013 в MTV-номінації «Musical March Madness awards» команда обійшла Linkin Park. А в 2017 році Ремінгтон подарував свій вокал персонажу кінострічки «Американський сатана» Джонні Фаусту. Останнього на екрані втілив також музикант – Енді Бірсак з Black Veil Brides.

Назва останнього альбому гурту це також назва графічної новели, над якою працює Емерсон. У романі використовуються та розвиваються концепції кліпів та теми пісень PR.

«THE BASTARDS»: як звучить, про що і для кого

На початку третьої декади березня 2020 від хлопчаків надійшла новина – третьому лонгплею бути скоро. Вихід намітили на 29 травня. Перед тим апетит прихильників роздражнювали синглами. Вийшло їх аж 5 – 3 в 2019 і 2 в 2020 році. І ось маємо новий альбом, який скоро буде доступний на всіх стрімінгових платформах.

До уваги слухача 14 треків плюс один бонус. Композиції одна за одною вистрілюють, змінюючи настій від студентської вечірки або ж рок-н-рольного цирку до ліричних перепочинків. Поруч прекрасно вживаються драйвові та спокійні пісні, рівномірно розподіляючи енергію.

Що до ліричної складової, то Ремінгтон зізнається: тексти у піснях – це досить глибокі особисто для нього теми, найбільш чесне з того, що він і гурт робили. Емпатичний відгук формується при першому ж прослуховуванні, що дійсно підтверджує – робота щира, а не просто хайп на темах проблем дорослішання, психічних розладів та наркозалежності.

Якщо говорити про символізм та концепцію, то «The Bastards» одночасно віддзеркалюють реалії гурту та їх власну міфологію. На стику всього цього є острів Обсидіан – світ, який матеріалізувався з намірів митців. На жаль, світлий початок обернувся токсичним середовищем, сповненим політичних інтриг. Виживати тут доводиться, пристосовуючись дихати крізь маску (прямо як ми на карантині). Робота знайде відгук у серцях тих, хто прагне бути справжнім собою у світі, де нав’язують ідеальну модель життя.

По музичній складовій маємо в принципі вже знайомих Palaye Royale, які продовжують розвивати своє звучання. Темнота, гнів, чутливість, подекуди навіть епічність платівки втілена у масивності гітар, металевих ритмах та струнних аранжуваннях. Відтінки та перепади краще сприймаються, якщо слухати альбом без перерв та декілька разів підряд. З кожним колом відкриється щось нове.

На цьому закругляємось з описами. Музика – це про те, щоб слухати. Тому що робити з «The Bastards» ти знаєш. Приємного!

Теги:

Залишити коментар