Фінансова підтримка армії – https://savelife.in.ua/donate/

PARKWAY DRIVE почали роботу над новим матеріалом

Вокаліст PARKWAY DRIVE Winston McCall в недавньому інтерв’ю розповів про те, що група робила під час «коронапаузи»:

Ми почали творити, що просто приголомшливо. Для нас це завжди нешвидкий процес. По суті все, що було заплановано, пішло коту під хвіст. Ми збиралися взяти серйозну паузу в наступному році для того, щоб щось написати, але всі наші гастрольні графіки на цей рік виявилися порушені, так що чому б просто не поміняти роки місцями? Ось ми і приступили до творчості, і я не впевнений, що це одночасно означає, що від нас щось з’явиться раніше, – я б сказав, що сумніваюся в цьому – але сам факт роботи залишає нас в тонусі. Що дуже, дуже круто – це виклик, але це і весело. Приємно знати, що в баку багато бензину, що дуже, дуже круто. На такому початковому етапі ти завжди сподіваєшся, що запал і пристрасть нікуди не поділися. Ти просто ніколи цього не знаєш заздалегідь.

Коли ми складаємо матеріал і записуємо альбом, ми і правда поміщаємо все, що у нас є, в один проект, поки нічого не залишиться. Ми просто сподіваємося, що все повернеться. Тому що коли все закінчується, всі думають щось типу: “Я не можу уявити, що коли-небудь напишу ще одну таку пісню”. Це завжди ті ідеї, що є в даний момент. І ти сподіваєшся, що іскра повернеться. І це було весело. Було весело, тому що було багато яскравих спалахів.

За словами Winston’a, було приємно на цей раз зосередитися на процесі створення пісень без необхідності жонглювати кількома речами одночасно:

Зазвичай, навіть коли у нас є вільний час, щоб складати музику, у нас є і інші справи, особливо з урахуванням того, як ми працюємо, – так, ми ніби як виділили час на творчість, але ми одночасно з тим зайняті плануванням трьох турів наперед, зайняті продюсуванням, і ми також працюємо з питань менеджменту, і то, і це і ось ще це, так що обов’язково є якась стороння крім творчості двіжуха. Зараз же ситуація буквально така, як ніби хтось стиснув тебе в лещата – немає варіантів для руху. І єдине, чим ти можеш зайняти голову, так це творчість, і зазвичай зайняті частини свідомості іншими питаннями також можуть бути задіяні в процесі. Так що все по фану!

Теги:

Залишити коментар