Фінансова підтримка армії – https://savelife.in.ua/donate/

IN FLAMES анонсували випуск ювілейного видання альбому “Clayman”

IN FLAMES опублікували офіційне lyric відео на перезаписаний трек “Clayman”, який став одним з бонус треків ювілейного видання альбому “Clayman”, реліз якого намічений на 28 серпня.

Ремастеринг матеріалу проводив Ted Jensen, який працював з PANTERA, DEFTONES та GOJIRA. Перезаписані треки продюсував Howard Benson, який працював з MY CHEMICAL ROMANCE та MOTÖRHEAD, а за зведення відповідав Chris Lord-Alge працювавший GREEN DAY та ROB ZOMBIE. Альбом буде випущений в цифровому варіанті, на CD, в діджіпаку та на подвійному вінілі в потрійному конверті з великим буклетом: 11 ремастированних треків увійде на 12-ти дюймовий вініл, а п’ять бонус треків – на 10-ти.

«Цей запис змінив нашу кар’єру у багатьох відношеннях. І так як в цьому році, йому виповнюється двадцять років, ми вирішили зробити щось грандіозне для наших шанувальників. Ми вирушили в студію і перезаписали кілька оригінальних пісень, що миттєво перенесло нас у часі в той рік, коли ми записували цей матеріал вперше. Кожна деталь нового оформлення створена з урахуванням того, що хотів би бачити кожен. Це для вас. Дякую за 20 років “Clayman”».

Перед випуском фізичної версії “Clayman 20th Anniversary Edition”, IN FLAMES 24 липня випустять цифровий “Clayman 2020 EP”, що включає в себе перезаписані версії пісень “Only For The Weak”, “Bullet Ride”, “Pinball Map”, “Clayman” і новий інструментальний трек “Themes And Variations In D-Minor”.

Треклист:
Bullet Ride
Pinball Map
Only For The Weak
…As The Future Repeats Today
Square Nothing
Clayman
Satellites and Astronauts
Brush The Dust Away
Swim
Suburban Me
Another Day In Quicksand
Themes and Variations in D-Minor (instrumental)
Only For The Weak (Re-recorded)
Bullet Ride (Re-recorded)
Pinball Map (Re-recorded)
Clayman (Re-recorded)
Теги:

Залишити коментар