main big4

CORY MARKS випустив нове відео та анонсував альбом

Cory Marks змішує кантрі-музику з жорсткою сокирою рок-н-ролу, щоб створити пісні з широкою привабливістю для шанувальників обох жанрів.

Його альбом "WHO I AM" сповнений автобіографічних оповідань, гітарних гімнів - улюбленої фанами "Outlaws & Outsiders" (за участю Івана Муді з Five Finger Death Punch, Тревіса Трітта і Міка Марса з Mötley Crüe) - і інших дружніх фанам треків, таких як "Blame It On The Double", "Devil's Grin", "Better Off" і останній сингл "Drive" - ​​всі вони натхненні улюбленцями дитинства від The ​​Rolling Stones до Rush, Waylon Jennings та інших прибічників кантрі-музики.

Останній трек до дебютного альбому "WHO I AM", "Drive" став доступний для прослуховування з абсолютно новим музичним кліпом. Випуск "Drive" збігається з попереднім замовленням на альбом. Попереднє замовлення на "WHO I AM", дата виходу якого 7 серпня 2020 року, доступне за посиланням.

 

Cory Marks говорить про трек:

"Drive - це одне з тих літніх розваг, закочувати вікно, відчуваючи любовні пісні. Відео також готове до літнього сезону, з широко відкритими пейзажами і любовною історією, яка супроводжує вокал, готовий до поїздки.

 

WHO I AM

 

GIF Banner

     

 

thebig4ua@gmail.com