Фінансова підтримка армії – https://savelife.in.ua/donate/

International Day Of Slayer: альбоми, які необхідно послухати

Найважча група, яка коли-небудь існувала, і найшвидша в Big Four. Slayer встановили орієнтири для наступних поколінь екстремальних метал-груп. Тут ми відібрали альбоми, які необхідно послухати.

Black Sabbath – започаткували хеві-метал, Metallica – найбільша метал-група, але Slayer, безумовно, найважча. Жодна інша група, що з’явилася до або після, не зрівняється зі страшною силою, смертоносною точністю і нищівною інтенсивністю Slayer на їх піку.

Сформована в передмісті Лос-Анджелеса в 1981 році гітаристами Джефом Ханнеманном і Керрі Кінгом, басистом/вокалістом Томом Арая і барабанщиком Дейвом Ломбардо. Slayer почали свою діяльність як метал-група початку 80-х років, в значній мірі під впливом Judas Priest. Але Ханнеман, шанувальник американського хардкорного панку, підштовхнув Slayer грати швидше. І, надихнувшись британськими диявольськими хижаками Venom, Slayer поставили перед собою мету створити саму злу і брутальну музику, відому людині.

Дебютний альбом Slayer, Show No Mercy, що вийшов в 1983 році, всього через п’ять місяців після того, як Metallica випустила Kill ‘Em All, поставив їх в авангард нового руху, яке повинно було революціонізувати метал-музику. Slayer вишикувалися поруч з Metallica, Megadeth та Anthrax в так званій Великій Четвірці треш-металу. А в 1986 році, підписавши контракт з піонерським хіп-хоп лейблом Def Jam, Slayer затьмарили своїх однолітків найбільшим з усіх треш-альбомів Reign In Blood. До сих пір вважається найважчим альбомом, він став еталоном для наступних поколінь екстремальних метал-груп, і відкидає довгу тінь на все, що Slayer робили з тих пір.

Звичайно, у Slayer були свої злети і падіння. Коли Ломбардо, кращий барабанщик епохи трешу, пішов з групи на ціле десятиліття, Slayer збилися зі шляху, вони навіть включили елементи ню-металу на свій альбом 1998 року, Diabolus In Musica. Але повернення Ломбардо в 2002 році повернуло їх до ладу – до тих пір, поки він не покинув групу вдруге в 2013 році.

Смерть Ханнемана в 2013 році відправила сейсмічні хвилі через Slayer і додала додатковий рівень невизначеності в майбутнє групи. У 2018 році вони оголосили, що вирушають в світове турне, яке завершить їх кар’єру в кінці 2019 року.

Тут ми пройдемося по альбомах найважчої групи, які необхідно обов’язково послухати.

God Hates Us All (2001)

Випущений 11 вересня 2001 року – так, 11 вересня – альбом був більш реалістичним в ліриці, відображаючи невизначеність часу. Музично, однак, він був трохи спантеличений.

Продюсер Метт Хайд був запрошений і був зацікавлений в оновленні звучання Slayer, щось, що група не оцінила. Таким чином, кінцевий продукт не зовсім усвідомив потенціал, закладений в піснях. Проте, тут достатньо – особливо на номінованих на Grammy “Disciple” і “Bloodline” – щоб група все ще могла увійти в нове тисячоліття як металеві герої.

Christ Illusion (2006)

На початку 90-х років Slayer вступили в тривалий худий період. Маргіналізовані підйомом ню-металу, вони записали серію не натхнених альбомів: Divine Intervention (1994), Diabolus In Musica (1998) плюс панк-кавери Undisputed Attitude (1996).

Christ Illusion зупинив гниль. Керрі Кінг оголосив його “найкращим, що ми робили з часів” Reign In Blood”. Насправді, “South Of Heaven” був краще, але “Christ Illusion” безумовно був найважчим альбомом Slayer за 20 років.

З поверненням Дейва Ломбардо після 10 років, Slayer повернулися до того, що Slayer роблять краще за всіх: класичний треш-метал.

Repentless (2015)

Від бурхливого шоку заголовного треку до бурхливої ​​войовничості “Pride In Prejudice”, Repentless ясно дав зрозуміти, що трагічна смерть Джеффа Ханнемана не збирається руйнувати звукову броню Slayer. Все крім “Piano Wire” від покійного гітариста, це був альбом Керрі Кінга: похмуре підтвердження музичних цінностей, підкріплене необхідністю вшанувати пам’ять загиблого товариша.

Такі пісні, як “Chasing Death” і “Implode”, такі ж важкі і ворожі, як і всі, що є в каталозі Slayer, але також був жахливий, повільний шквал “When The Stillness Comes”, який упакував найбільший емоційний пунш. Slayer все ще вбивця.

Divine Intervention (1994)

Пол Бостаф прийшов, щоб замінити Дейва Ломбардо. Прекрасний барабанщик, але не зовсім в тому ж класі, або з тим же ударом, що і його попередник. Подальші проблеми виникли через те, що група використовувала кілька студій і двох продюсерів – Тобі Райта і Ріка Рубіна, що додало альбому розрізнений характер.

Крім того, гітари здавалися надто низькими і, як і Slayer, що не виштовхнуть прямо тобі в обличчя.

Show No Mercy (1983)

“Чистий, найчистіший мотлох” було сказано в одній рецензії на перший альбом Slayer. Навіть Дейв Ломбардо тепер описує його як “примітивний і наївний”. Але для багатьох наступних екстремальних метал груп, Show No Mercy є одним з найпотужніших і найвпливовіших альбомів 80-х років.

Вплив Slayer був очевидним: У Evil Has No Boundaries були люті й моторошні, сатанинські флюїди раннього Venom, в численних рифах The Antichrist були відлуння Iron Maiden і Mercyful Fate.

Деякі неправильно зрозуміли високошвидкісний, невблаганний підхід групи, як доказ того, що у них було мало музичної цінності, яку вони могли б запропонувати. Неправильно! Щоб бути настільки ж переконливими, безстрашна четвірка повинна була бути більш ніж компетентною. Істинний виклик темних сил, який все ще може нервувати невихованих – але звідси він стане набагато потворніше.

Hell Awaits (1985)

Завдяки цьому, попередник “Reign In Blood”, Slayer підпорядкували собі раніше ворожий кам’яний прес. І ніде ця зміна в сприйнятті не було настільки очевидна, як в рецензії відомого британського критика Джеффа Бартона. Бартон проголосив Slayer “найзагрозливішою, взривною групою на планеті”, і описав Hell Awaits як, “жахливий”, “тривожний”, “божевільний” і, звичайно ж, “злий”.

Від сатанинського заголовного треку до апокаліптичного Hardening Of The Arteries, Hell Awaits був нещадною треш-метал атакою з відчутно злою аурою.

World Painted Blood (2009)

Цей альбом, що вийшов через 23 роки після “Reign In Blood”, мав звучання і назву, яке перегукувалася з роками. Як говорив Керрі Кінг в той час: “Ми тримаємося за зброю, як AC/DC.”

В цілому, він не такий швидкісний, як попередній “Christ Illusion”. Але на відміну від змішаного Christ Illusion, 11-й студійний альбом Slayer отримав широке визнання, не в останню чергу тому, що він шумно переосмислив грубі, порочні вібрації ранніх робіт групи.

Такі як Hate Worldwide і Psychopathy Red отримали баланс між ультрасучасним умфом і підземним брудом, в той час як Unit 731, названий на честь японського відділу досліджень таємниць біологічної війни, є ще одною жахливою розповіддю про непристойні військові злочини. Ця пісня довела, що Slayer все одно відправилася туди, куди боялися потрапити інші.

Останній альбом Ханнемана – це похмурий тріумф.

South Of Heaven (1988)

Після могутнього, епохального царювання в крові ніколи не було легко, але Slayer зіграли дуже розумно з South Of Heaven. Як говорить Том Арайя: “Ми пішли зі шляху, щоб бути впевненими, що більше не будемо царювати в крові”.

Це відразу ж проявилося в першій пісні альбому, заголовному треку, який повільно будував епопею, яка веде в шалений треш Silent Scream.

Змішуючи більш повільне, в стилі Sabbath з тотальним трешем, Slayer досягли потужного і драматичного ефекту. І, що дивно, саме повільніші пісні, такі як “South Of Heaven”, “Mandatory Suicide” і моторошний кульмінаційний момент “Spill The Blood”

Seasons In The Abyss (1990)

Останній студійний альбом для барабанщика Дейва Ломбардо, до 2006 року, і хоча він не пропонував помітних змін в напрямку в порівнянні з тим, що було раніше, сила бачення групи була зрозуміла на Dead Skin Mask і War Ensemble.

Багато хто вважав, що Seasons In The Abyss – це звук Slayer, що застряг в колії. Однак, насправді, це була група в канаві, точно знаючи, що вони повинні робити і як довести це.

Warfare – це повторенна тема в піснях Slayer, а Hallowed Point, Expendable Youth і War Ensemble – все це потужно резонувало в той час, коли американські війська брали участь в першій війні в Перській затоці. Не менш болючими були Dead Skin Mask і заголовний трек, хоча в останньому було кілька загартованих фанатів, які плачуть “розпродажами”. Не те, щоб хтось сказав би це в обличчя Керрі Кінга.

У той час, коли деякі говорили, що треш мертвий, Slayer все ще були сповнені ідей.

Reign In Blood (1986)

Шедевр Slayer, “Reign In Blood”, є одним з класичних хеві-метал альбомів, на ряду з Paranoid, The Number Of The Beast і Master Of Puppets.

Настільки спірним виявився його дебютний трек Angel Of Death, що лейбл дистрибютора Columbia відмовився випускати альбом. Але коли в кінці кінців він був випущений на Geffen (США) і London Records (Великобританія), його відразу ж назвали остаточним треш-металевим альбомом.

Slayer прорвали свої 10 треків всього за 29 хвилин, поєднуючи шалену швидкість з безжальним контролем. Грали вони на світовому рівні, пісні були приголомшливими, технологія виробництва була збалансована з грубою силою їх живого виступу.

Неослабне насильство, “Reign In Blood” – це воістину напад на органи почуття. Найважчий альбом? Без сумнівів. З моменту, коли Angel Of Death вступає в гру, до останніх акордів Raining Blood, це неперевершено.

Теги:

Залишити коментар