main big4

DORO анонсувала новий сингл "Brickwall"

Через півтора року після виходу свого надзвичайно успішного подвійного альбому "Forever Warriors, Forever United", королева металу Доро Пеш вже почала працювати над матеріалом для нового альбому.

 

У лютому я повернулася в студію в США. У цих сесіях відбуваються досить дивні речі.

 

Одна з цих нових, особливих пісень не буде зберігатися в секреті довгий час. Доро планує випустити свій новий сингл, "Brickwall", в цифровому варіанті 26 червня та на вінілі 31 липня, на лейблі Nuclear Blast.

dorobrickwall 

"Brickwall" - провісник майбутнього альбому, який вийде в 2021 році. Я хочу дати моїм фанам послухати, як це буде виглядати, і пісня також досить добре вписується в ці темні часи.

Слова про непорушну, беззастережну любоі до людини, яка потрапила в біду. Незважаючи на те, що з цією людиною не завжди легко мати справу, ти все одно робиш все, щоб підтримати її і пройти крізь темні часи пліч-о-пліч - навіть якщо тобі буквально доводиться зносити стіни.

 

"Brickwall" була записана в Гамбурзі разом з Андреасом Брюно і буде також доступна у вигляді кольорового семидюймового вінілу в золоті і сріблі, обмеженого тиражем в 300 екземплярів кожен.

На B-side з'явиться жива версія Soldier Of Metal. Пісня була записана під час недавнього туру "Forever Warriors". Вона повинна допомогти фанам згадати енергію живого виступу і підняти настрій в передчутті наступного туру, який може початися цієї осені.

 

Нагадуємо, що Доро відвідає Україну цієї осені, з єдиним концертом у Львові.

GIF Banner

     

 

thebig4ua@gmail.com