main big4

Papa Roach зіграють альбом Infest на онлайн-концерті

Papa Roach проведуть другий онлайн-концерт на честь двадцятиріччя альбому Infest. Опівночі з 20 на 21 червня за київським часом група зіграє весь лонгплей цілком в прямому ефірі з Сакраменто. Концерт назвали Infest In-Studio.

 

Вокаліст групи Джейкобі Шеддікс:

Ми просто не можемо жити далі без виступів. Одного разу ми вже грали Infest в якості сюрпризу шанувальникам, а зараз вирішили перенести цей досвід в кожну вітальню, щоб ви змогли відсвяткувати двадцятий ювілей разом з нами

 

Щоб потрапити на цей захід, шанувальникам потрібно придбати квитки, які будуть коштувати від 14.99 доларів. Будуть доступні різні варіанти, деякі з них йдуть в комплекті з ексклюзивним мерчем або знижками на покупки в інтернет-магазині групи. Всі відвідувачі концерту отримають фізичну версію квитка в подарунок на пам'ять. Покупці зможуть при бажанні внести пожертвування в благодійні фонди, обрані музикантами. Серед них, зокрема, значиться організація Лікарі Без Кордонів.

25 квітня 2020 року, в річницю релізу Infest, Papa Roach провели безкоштовну трансляцію Infest In-Conversation. Її подивилися 1.8 мільйонів чоловік на різних платформах: Twitter, Facebook, Twitch і YouTube. Програма тривала майже чотири години. Разом з групою день народження альбому святкували учасники Deftones, Linkin Park, Avenged Sevenfold і Korn.

GIF Banner

     

 

thebig4ua@gmail.com