main big4

Metallica працюють над новими піснями

Metallica розпочали створення нових пісень, перебуваючи в режимі самоізоляції. Про це розповів барабанщик групи Ларс Ульріх в новому інтерв'ю:

Ми тільки почали, знову вийшли на зв'язок один з одним, напевно, вперше за останні чотири тижні. Ми і до цього зідзвонювалися, але зараз ми на творчій хвилі, щось на зразок в режимі дослідження, Я думаю, це відповідне визначення. Ми обмінюємося ідеями по електронній пошті і через Zoom і намагаємося створювати музику в цих незвичайних умовах.

Ульріх зазначив, що музиканти спілкуються між собою по відеоконференції з початку поширення вірусу COVID-19 по Америці. Їх щотижневі дзвінки в Zoom тривають по кілька годин, і, як правило, учасники діляться новинами, а не обговорюють справи Metallica. Тепер фокус змістився на створення нової музики:

Тепер, коли ми почали обмінюватися ідеями, це круто. Класно спілкуватися, класно знову бути частиною групи, і я з нетерпінням чекаю творчих можливостей, які у нас попереду.

Відповідаючи на питання про різницю написання музики в звичайних умовах і на карантині, Ульріх заявив, що стосовно звуку і окремих практичних моментів, все знаходиться на диво на гідному рівні. За його словами, залишилося з'ясувати, скільки група може створити, не перебуваючи в одному просторі.

Творчий процес Metallica дійсно не зупинився в умовах пандемії. Минулого місяця група випустила відео акустичної версії Blackened, в якому музиканти записували свої партії, перебуваючи кожен у себе вдома. Кліп можна переглянути за посиланням.

Останній на даний момент альбом Metallica Hardwired ... To Self-Destruct вийшов в 2016 році після 8-річної перерви. Тоді група пообіцяла не робити подібних великих пауз між релізами, і, можливо, в умовах пандемії ці плани зможуть здійснитися.

GIF Banner

     

 

thebig4ua@gmail.com