main big4

MACHINE HEAD випустили новий сингл за участі вокаліста Killswitch Engage

Machine Head представили не одну, а абсолютно дві нові пісні протести, написані в дні, що послідували за недавньою смертю Ахмода Арбері і Джорджа Флойда.

Перша пісня на цьому двухтрековому цифровому синглі Civil Unrest носить назву Stop The Bleeding, і включає ще одного праведного музиканта на рок-н-металевій сцені: Джессі Ліч з Killswitch Engage

Бути частиною цієї пісні - велика честь. Так, тому що це Machine Head, але що більш важливо, це послання, яке має бути почуте і поширене. Ці питання, що стосуються зловживання владою та расизму, поза часом. Я вже писав про це раніше і напишу знову. Я думаю, що Роб дійсно впорався з цим завданням, як лірично, так і музично. Я сподіваюся, що ця пісня допоможе пробудити тих, хто її чує.

 

Крім випуску цих двох життєво важливих нових пісень для того часу, в якому ми живемо, Machine Head передасть частину виручки Grassrootslaw.org - організації, що представляє Джорджа Флойда, Брено Тейлора і Ахмода Арбері.

 

Подивитися відео Stop The Bleeding можна нижче, а послухати сингл за посиланням.

 

MACHINE HEAD недавно оголосили перенесені дати другого європейського етапу туру, в рамках якого вони відвідають Київ - 6 листопада 2020.

IMG 5498

 

GIF Banner

     

 

thebig4ua@gmail.com