main big4

Дейв Грол і ще 600 артистів просять підтримки для незалежних майданчиків

600 музикантів підписали відкритого листа на адресу Конгресу з проханням підтримати програму NIVA з порятунку американських незалежних концертних майданчиків.

Ініціативу підтримали Дейв Грол (Foo Fighters), Coldplay, Роберт Плант, Bon Iver, Біллі Джоел, Біллі Айліш, Леді Гага і багато інших. До них також приєдналися і комедійні актори Джей Лено, Тіффані Хеддіш і не тільки. Всі вони просять Конгрес виділити кошти на фінансування маленьких і середніх майданчиків і допомогти їм вийти з кризової ситуації.

 

Ми зрозуміємо, що Америка «повернулася» до нормального життя, коли наші концертні майданчики заповняться шанувальниками, які зможуть спокійно насолоджуватися шоу. Концертна діяльність безпосередньо пов'язана з національною культурою та економікою. За минулий рік хоча б один концерт відвідало 53% американців - це 172 мільйони чоловік!

Незалежні площадки дають старт багатьом артистам, найчастіше саме вони стають місцем самого першого виступу музикантів. Ці майданчики закрилися першими і відкриються останніми. Зараз вони стоять без роботи, а власники все одно зобов'язані платити за оренду приміщення, податки, страховку і покривати інші витрати. 90% незалежних майданчиків вже говорять про те, що якщо протягом півроку вони не зможуть відкритися, а матеріальна допомога не буде надана, їм уже не вдасться відкритися ніколи.

Ми просимо підтримати NIVA і допомогти нашим улюбленим майданчикам знову відкрити свої двері, коли нам і нашим фанатам буде безпечно повернутися. Колапс такого важливого елемента музичної екосистеми призведе до важких втрат.

 

До підписавших лист музикантів приєднуються і їхні прихильники. Розміщенні в соціальних мережах артистів пости на цю тему побачило більше 900 мільйонів чоловік. Користувачі можуть висловлювати свою думку на сайті Save Our Stages або в соцмережах, використовую такий же хештег.

Організація NIVA (National Independent Venue Association) надають підтримку незалежним майданчикам на федеральному рівні і допомагає малому та середньому бізнесу в цій сфері відновлюватися після кризи шляхом податкових пільг і грантів. За час пандемії під її опікою виявилося близько 2000 закладів в 50 американських штатах.

GIF Banner

     

 

thebig4ua@gmail.com