main big4

Фотографії Nirvana для обкладинки SPIN 1992 виставили на аукціон

Музичний фотограф Грег Уотерман і Julien's Auctions підготували унікальний лот, який буде розіграний в рамках аукціону Music Icons 19 і 20 червня. Це фотографії групи Nirvana для обкладинки журналу New Music Issue SPIN 1992 року, створені самим Уотерманом. SPIN був першим великим журналом, з яким фотограф співпрацював.

Лот включає в себе: сто оригінальних кольорових слайдів і чорно-білих негативів авторства Грега Уотермана, а також кожну опубліковану в журналі фотографію, невидані кадри, оглядові листи, підписані аналогові фото для галереї, копії журналу і навіть камера Hasselblad, використана для зйомки. Крім того, переможцю аукціону гарантована повна передача прав власності на все.

 

Президент і генеральний директор Julien's Auctions Даррен Жюльєн вважає придбання такого лота унікальною можливістю, яка дається лише раз в житті:

Курт Кобейн та Nirvana справили на музичний світ незабутнє враження, яке ніколи не втратить значимості. Грег Уотерман був одним з небагатьох фотографів, яким вдалося сфотографувати момент їх слави на фото. Ця камера, негативи та авторські права, що продаються на нашому аукціоні Music Icons, ймовірно, стануть унікальним випадком за всю історію Julien's Auctions.

 

Грег Уотерман - відомий американський фотограф, який спеціалізується на зйомці зірок рок-сцени. У його об'єктив в різний час потрапляли Оззі Осборн, Мерілін Менсон, групи Linkin Park, Nirvana, System of a Down і багато інших. Він співпрацював з декількома відомими виданнями, в числі яких ELLE, Rolling Stone і не тільки.

Nirvana SPIN 3page

Nirvana Items 3page

GIF Banner

     

 

thebig4ua@gmail.com