main big4

Queen з'являться на поштових марках Великобританії

Королівська Пошта Великобританії нагородила групу Queen честі бути зображеною на серії марок. Таким чином колектив привітали з 50-річчям. Представник Пошти Філіп Паркер назвав Queen «королівським рок-надбанням» і відзначив їх «оригінальний театральний звук і здатність без зусиль змішувати музичні стилі».

Queen стали третьою в історії групою, чиї фотографії будуть красуватися в поштових скриньках в липні. До них комплекти були видані на честь The Beatles в 2007 і Pink Floyd в 2016 роках.

Розчулений Брайан Мей подякував пошті за такий подарунок:

Складно передати словами, що я відчуваю, дивлячись на ці прекрасні марки. З того моменту, як 50 років тому четверо не по роках розвинених хлопців почали свої пошуки, наші життя були присвячені тому, щоб виконати нашу нездійсненну мрію. Іноді дивно прокидатися і розуміти, яку позицію ми зараз займаємо - ми стали національним атрибутом! І зрозуміти це змушує неймовірна нагорода від Королівської пошти. Так зворушливо розглядати цю колекцію знімків зараз - зараз, коли в світі домінує коронавірус, при якому нічого з зображеного не могло б статися. Я безмежно бажаю мати одну з серій марок у своїй колекції, адже так я зможу переконати себе, що все це дійсно зі мною сталося.

Серія складається з 13 марок: вісім обкладинок легендарних альбомів, класична фотографія групи і чотири концертних фото. З обкладинок були використані: Queen II, Sheer Heart Attack, A Night at the Opera, News of the World, The Game, Greatest Hits, The Works, і Innuendo. Концертні фотографії: Фредді Меркьюрі на стадіоні Уемблі в Лондоні в 1986 році (в рамках Magic Tour); барабанщик Роджер Тейлор в Лондонському Гайд-парку в 1976; бас-гітарист Джон Дікон в Хаммерсміті Одеон в Лондоні в 1975 році (тур A Night At The Opera); і Брайан Мей в Будапешті в 1986 році (Magic Tour). І центральним фото в серії є перший студійний чорно-білий знімок групи, зроблений Джоном Дюї Метюз на студії Primrose Hill в Лондоні.

Комплект з'явиться в продажу 9 липня, але передзамовлення можна зробити вже зараз на сайті Королівської пошти. Також всю серію можна буде придбати в офіційному магазині групи.

GIF Banner

     

 

thebig4ua@gmail.com