Фінансова підтримка армії – https://savelife.in.ua/donate/

«HINDSIGHT» – СВІЖА РОБОТА ВІД EMMURE

Цього квітня американські металкорщики Emmure мали завітати з концертом у Київ. І у програмі сто відсотків була би партія свіжого матеріалу від команди. Залишилися ми, на жаль, без концерту, та не без музики. Банда дарує нову платівку наприкінці липня. І це мова про фізичні копії. А для самих нетерплячих сьогодні вийшов цифровий реліз!

Emmure вчора і сьогодні

Офіційно (у складі банди тобто) Емм’юрівці роблять музику з 2003 року. І це знов не та історія успіху, коли слава впала на голову хлопцям, що просто йшли вулицею. Пахати довелося немало. Між містами наїздилися: мова не про гастролі, а про те, що хлопці, входячи в один гурт, колись жили у різних містах. До фірмового звучання не одразу прийшли: спочатку ледь не ганста-реп виконували, а більш важкий звук почався з появою у команді (вже, на жаль, колишнього) соло-гітариста Джеса Кетіва. Лейбли різні також міняли. Навіть удари током під час виступів отримували – оце щастя випало вокалісту під час московського концерту (все скінчилось хепі-ендом, та все ж).

Як би там не було, гурт упевнено йде вперед, видаючи кожні пару років нові диски. На даний момент Emmure має на рахунку пару демок, один міні-альбом та 7 повноформатників. Сьогодні уввірветься у вуха та серця фанів вісімка під назвою «Hindsight». Назва крім іншого перекладається як приціл. Що очікувати? Ну команда завжди змушувала говорити про себе за допомогою творчості, тому навряд чи цей диск стане виключенням.

Що по альбому

Що нам цього раз пропонують Замуровані? Та металкор пропонують – впертий, грубий, безкомпромісний, з присмаком крові та психічних розладів. Фірмовий дух конфронтації теж на місці. Платівка цілить у слухача 13 разів, адже сама така кількість треків увійшла у роботу цього разу. Тринадцятка прослуховується менш ніж за годину. Таймінг іноді екстра короткий – найменша композиція «Bastard Ritual THURS» триває 1:17, найдовша – «203» – 3:37. Решта десь посередині.

Альбом прицілюється та розстрілює поставленого біля стінки слухача. Метафорично звичайно, але після багаторазового прослуховування відчуваєш себе так, ніби дійсно втратив багато крові. Можливо, це сумнівне порівняння, проте воно обертається високою оцінкою того, що ми отримуємо від Емм’юр цього разу. Музика не має залишати слухача байдужим. А «Hindsight» в декілька разів перевищує цей обов’язковий мінімум.

Робота продовжує співпрацю фронтмена Френкі Палмері (єдиного з первинного складу банди, що змінився в 2015) з ударником Джошем Міллером та гітаристом Джошуа Тревісом. Саме Тревіс вкачав свіжої крові у передостанню роботу Emmure – «Look at Yourself» (2017). І ця енергія продовжує відчуватись на «Hindsight». Продюсував альбом Дрю Фалк (він же WZRD BLD), що відомий співпрацею з Bad Wolves, Dance Gavin Dance та Motionless In White.

За настроєм «Hindsight» – справжній соковитискач. Разом з тим він занурює в якийсь транс та розкачує особливим видом металкорної медитації. Класно зайде і для того, щоб добряче послемитись на концерті, і для спортивного воркауту. Що ж до емоційної складової та посилу, то попередній диск продирався крізь почуття безнадійності та суїцидальні ідеї. Робота 2020 продовжує крокувати тим же шляхом, але ще вона більш дика і одночасно більш тонка.

Банда, якій плювати, якщо ти її ненавидиш

Цю музику варто оцінити і тим, хто до сир пір був у танку, і давнім поціновувачам. Emmure не мають нагород за свій творчий доробок, проте їх називають такими ж полярними як Limp Bizkit та ставлять в один ряд з шок-іконами на кшталт Меріліна Менсона та Джі-Джі Алліна. Саме поруч з останніми іменами команда потрапила у добірку «10 банд, яким плювати, якщо ти їх ненавидиш», що опублікував Loudwire – авторитетний американський онлайн-журнал, присвячений року та металу. Непогана замануха, щоб ближче познайомитись, чи не так?

Щодо ж до «Hindsight», то ще на етапі виходу синглу фронтмен не став якось особливо коментувати майбутню платівку. Навіщо розказувати фанам, як треба сприймати цю музику, чи пояснювати вкладені у пісні емоції? Нехай люди роблять свої висновки та складають власні враження. Проте Френкі все ж висловив надію, що слухачам сподобається те, що вони зробили. Що ж – let’s go.

Теги:

Залишити коментар