20200806 182708 0001

SLAVES змінюють назву через Black Lives Matter

Американські музиканти Slaves, що в переводі означає Раби, оголосили, що змінять назву через «негативну расову конотацію» слова.

Пост-хардкор-група випустить останній альбом To Better Days під своєю нинішньою назвою 7 серпня. Потім вони перейменуються і навіть змінять звучання.

 

На початку роботи над альбомом ми обговорювали, як повинна звучати нова ітерація нашої групи, як вона повинна виглядати і називатися. Тоді й вирішили, що це буде наш останній реліз під назвою Slaves. Назва була задумана як відсилання до боротьби з наркозалежністю в минулому, до ідеї, що ми стаємо рабами наших пристрастей і демонів. Мета була в тому, щоб навчитися вирішувати ці складні питання, а також ділитися історіями про надію, щоб інші теж знали, що внутрішніх демонів можна здолати. Проте ця назва не враховує расову конотацію. Як прихильники руху Black Lives Matter, ми не можемо продовжувати пов'язувати нашу музику і позитивне послання зі словом, яке викликає негативні емоції і ображає людей.

 

 

slavestobetterdays

У Великобританії також існує група Slaves, яка з'явилася в 2012 році, за два роки до утворення колективу з аналогічною назвою в США.

В кінці травня в США Джордж Флойд загинув після задушливого прийому, який до нього застосував поліцейський Дерек Шовен. Відео з інцидентом викликало хвилю протестів - спочатку в Міннеаполісі (штат Міннесота), а потім по всіх Сполучених Штатах і світу.

Місцями протести переростали в масові заворушення і погроми, поліцейські застосовували до демонстрантів водомети, сльозогінний газ і кийки.

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж