Фінансова підтримка армії – https://savelife.in.ua/donate/

Comedy Central випустять два нових сезони Бівіса і Баттхеда

Канал Comedy Central запустить ребут відомого мультсеріалу Бівіс і Батхед. На даний момент з його автором Майком Джаджем укладено договір на два сезони.

У нових епізодах культові персонажі будуть обговорювати і, ймовірно, критикувати покоління Z і їх інтереси. Повідомляється, що Джадж буде писати сценарій, продюсувати серії, а також озвучувати обох героїв.

Президент компанії Entertainment & Youth Group, в яку входять MTV, VH1 і не тільки, Кріс МакКарті каже:

Ми в захваті від того, що будем працювати з Майком Джаджем, а також знову співпрацювати з 3 Arts, оскільки ми хочемо розширювати сектор Adult Animation на Comedy Central. Бівіс і Батхед були голосом, що визначив ціле покоління, і ми не можемо дочекатися моменту, коли вони почнуть борознити океани сучасності.

Сам Джадж зазначив в заяві, що зараз, на його думку, дуже вдалий час для повернення героїв і «трохи потупити» разом з ними. Творці також повідомляють, що теми для нових серій будуть вибиратися з тим, щоб зацікавити і батьків з покоління Х, які виросли на серіалі, і їх дітей, представників покоління Z. Таким чином вони сподіваються не тільки порадувати старих фанатів Бівіса і Баттхеда, а й залучити нових.

Після успіху Південного парку Comedy Central вирішили випускати більше мультсеріалів, розрахованих на дорослу аудиторію. Крім Бівіса і Баттхеда канал планує випустити спін-офф не менш популярної Дарї. Серіал під назвою Джоді розповість про життя однієї з випускниць Lawndale High Джоді Лендон після закінчення коледжу.

Залишити коментар