Фінансова підтримка армії – https://savelife.in.ua/donate/

Шведські металісти AVATAR випустили нове відео

Шведські металісти AVATAR випустили офіційне відео до нової пісні під назвою “Colossus”, яка є третім синглом з їх восьмого повнометражного альбому “Hunter Gatherer”, вихід якого запланований 7 серпня на Entertainment One (eOne). Непомітна електроніка задає тон, представляючи собою вступ до треку, після якого група вривається в жужашчі гітарні лінії, моторошні вірші і приспіви – кульмінацією якого є один з найдинамічніших треків на альбомі.

Кліп “Colossus” відображає похмуру реінкарнацію групи, досліджуючи порочні і складні взаємини людства з технологією і контролем. “Colossus” служить похмурим аналогом раніше випущених синглів з “Hunter Gatherer” – “God Of Sick Dreams” і “Silence In The Age Of Apes”.

З самого першого рифу вибухового синглу “Silence In The Age Of Apes” слухачі знайдуть більш похмуру, футуристичну і абсолютно нову версію AVATAR. Їх сміливий маніфест, “Hunter Gatherer”, являє собою безжалісне дослідження неосвіченого людства, яке постійно збільшує швидкість в невизначене майбутнє, що сприяє поширенню постійно розширюючих темних коренів групи. Майбутній альбом – найпохмуріша і зловісна версія групи, з глибокими дослідженнями жорстокості, технології, презирства і поневірянь.

Теги:

Залишити коментар