20200806 182708 0001

Wacken Open Air 2020 відбудеться в віртуальному режимі

Wacken Open Air 2020 не зможе відбутися, як планувалося цього літа, тому фестиваль переходить в онлайн.

Металлхеди з усього світу щорічно приїжджають в Wacken на свято важкого металу, але в цьому році організатори і багаторічний партнер Telekom пропонують абсолютно нові враження від Wacken, як революційного цифрового фестивалю прямо в їх будинках: Wacken повертається з найбільшим реаліті-шоу всіх часів!

Перший цифровий потоковий фестиваль Wacken World Wide пройде з 29 липня по 1 серпня і буде сформований незалежно від фактичного W:O:A. Цей спеціальний захід буде проходити в прямому ефірі і буде доступний безкоштовно онлайн і через додатки на wacken-worldwide.com, MagentaMusik 360 і MagentaTV.

Унікальні та ексклюзивні шоу класики W:O:A і всіма улюблених виконавців, таких як Blind Guardian, Heaven Shall Burn, In Extremo, Kreator і Beyond The Black на інноваційних, видовищних віртуальних сценах, а також багатообіцяючі новачки Wacken Metal Battle і Wacken Foundation сформують блискучу і різноманітну комплексну програму з ексклюзивними інтерв'ю, бесідами і закулісним контентом. Повністю цифровий підхід створить змішані концепції реаліті-шоу, ексклюзивно розроблені для віртуальної сцени, що ніколи раніше не існувало. Завдяки інноваційному дизайну та технічній реалізації, подібне шоу стане світовою прем'єрою в бізнесі живої музики!

 

Для нас величезне задоволення, що ми, нарешті, змогли представити ці новини. Протягом останніх тижнів і місяців вся команда працювала з небувалим ентузіазмом щоб впровадити нову концепцію Wacken World Wide і зібрати воєдино таку добірку, якої раніше ніколи і ні в кого не існувало. Після скасування фестивального сезону в цьому році, новий формат є променем надії, який дозволить нам зустрітися з нашими відданими фанатами, партнерами і артистами. Ми з нетерпінням чекаємо ваших відгуків і реакції і з оптимізмом чекаємо можливості привезти Wacken в кожен будинок по всьому світу!

- співзасновник фестивалю W:O:A Томас Дженсен.

 

З точки зору музики і контенту тут, звичайно ж, є велика частка важкого металу в старому доброму стилі Wacken, але у варіанті унікальної концепції змішаної реальності. Мова йде не про Wacken як про село або про сам фестиваль, а про безпрецедентний, автентичний досвід.

Технологія занурення з'єднає артистів і шанувальників по всьому світу. Музиканти гратимуть в прямому ефірі і в реальному часі з точним відстеженням камери і інтегруватимуться безпосередньо в віртуальну декорацію. Інноваційна XR-технологія оживить сцену. Взаємодія LED-задника, LED-підлоги і фанатів створить справжнє відчуття сцени як для артистів, так і для фанатів. Активні практичні програми і інші захоплюючі інтерактивні можливості дозволять фанатам бути ближче до артистів і віртуально перебувати перед сценою, тим самим стаючи частиною цього справжнього живого процесу. Більш детальна інформація буде доступна на офіційному сайті фестивалю.

 

 

https://wacken-world-wide.com

 

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Как правильно варикоз лечить

GIF Banner

     

 

thebig4ua@gmail.com