Фінансова підтримка армії – https://savelife.in.ua/donate/

Bon Jovi випустять новий альбом в жовтні

Після вимушеного перенесення альбому “2020” Bon Jovi нарешті оголосили дату його офіційного релізу. Лонгплей вийде 2 жовтня на лейблі Island Records. Також група виклала в широкий доступ новий сингл Do What You Can.

Спочатку альбом мав вийти 15 травня. Матеріал був повністю готовий, проте Джон Бон Джові вирішив дописати ще пару пісень, на які його надихнули події, що відбувалися в Америці і світі: пандемія коронавірусу і рух проти расизму, викликані смертю Джорджа Флойда. Музикант написав Do What You Can і American Reckoning на домашній студії.

На моїх очах твориться історія. Я вважаю, що найбільший дар артиста – вміння використовувати свій голос, щоб говорити про важливі для всіх речі.

Пісня Do What You Can була вперше виконана в акустичній версії на благодійному концерті Jersey4Jersey, в ході якого вдалося зібрати 6 мільйонів доларів на боротьбу з пандемією в штаті. Кількома тижнями пізніше група змогла зібратися в студії і записати трек для альбому.

Всього в альбом увійде 10 пісень, серед яких є як стадіоні гімни, так і ліричні балади. Тематика композицій максимально злободенна, треки присвячені посттравматичному синдрому (Unbroken), обороту зброї в США (Lower the Flag), соціальним проблемам (Let It Rain, Brothers In Arms) і політиці (Blood in the Water).

Попередній альбом Bon Jovi називався This House Is Not For Sale і вийшов в 2016 році.

Теги:

Залишити коментар