20200806 182708 0001

BRUTAL ASSAULT випускають лімітовану версію Jägermeister

На жаль, в цьому році ювілейний 25-й фестиваль Brutal Assault не зможе відбутися за добре відомих причин. І організатори, і відвідувачі з усього світу були розчаровані цими обставинами, але нічого не залишилося, як тільки дочекатися наступного року. Однак тепер ви можете скоротити час "на утриманні" - якщо ви не можете приїхати на Brutal Assault, то Brutal Assault повинен прийти до вас!

 

BRUTAL ASSAULT представляють вам Brutalmeister!

 

За допомогою цієї спеціально розробленої коробки для лімітованого видання божественного Ягермейстера, Brutal Assault запечатує давнє партнерство з цим крижаним смаком фестивалю в добре відому зелену пляшку.

Спеціальне видання можна придбати виключно в інтернет-магазині brutalassault.cz, а також в "комбінованій" упаковці з двох штук за зниженою ціною - 666 чеських крон. У розпакованій коробці ви найдете настільну гру - ідеальну для гри з друзями, коли ви п'єте Brutalmeister!

І в завершення цієї холодної пригоди організатори заховали кілька трофеїв в 25-ти пляшках - все це доступно виключно в інтернет-магазині фестивалю. Скористайтеся шансом виграти промокод в інтернет-магазин фестивалю, квитки на Brutal Assault і вхід за куліси в наступному році!

 

Шукайте Brutalmeister за посиланням.

 

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Как правильно варикоз лечить

GIF Banner

     

 

thebig4ua@gmail.com