20200806 182708 0001

Вихід нового альбому AC/DC відклали через коронавірус

Вокаліст Twisted Sister Ді Снайдер розповів в інтерв'ю ABC Audio, що довгоочікуваний новий альбом AC/DC вже записаний, проте з його релізом довелося почекати через пандемію коронавірусу. Він зазначив, що йому ще не вдалося почути новий матеріал, проте він не сумнівається в тому, що все вийшло відмінно.

Музикант також розповів, що альбом буде присвячений пам'яті покійного Малкольма Янга. Крім того, він натякнув, що ймовірно цей реліз стане для групи останнім.

 

Те, чого їм вдалося досягти, возз'єднати групу, яку ми всі так добре знаємо, щоб записати ще один альбом ... Це буде одночасно надихати і розбивати серця шанувальників. Ніщо не може тривати вічно, але це ідеальний «ще один раз».

 

У 2018 році журнал JAM! писав з посиланням на перевірені джерела, наближені до групи, що AC/DC повернулися в студію і працюють над матеріалом. У статті також зазначалося, що музиканти планують використовувати гітарні партії Малькольма Янга. Цю ж інформацію підтверджував і Ді Снайдер в лютому минулого року. У грудні він повідомляв і про те, що обідав разом з Брайаном Джонсоном, і оцінює його стан здоров'я як «добрий».

Чотири роки тому Джонсон був змушений тимчасово залишити групу під час туру, оскільки лікарі сказали, що в іншому випадку він може втратити слух назавжди. Його місце в команді тимчасово зайняв Ексл Роуз.

З моменту виходу останнього студійного альбому Rock Or Bust 2014 року склад групи зазнав значних змін. Помер один із засновників Малкольм Янг, команду покинули Брайан Джонсон, барабанщик Філ Радд і басист Кліфф Вілямс. Єдиний засновник групи Ангус Янг мав прийняти рішення про те, що робити з колективом далі. У лютому 2019 року в соціальних мережах з'явилися фотографії, на яких стало зрозуміло, що Кліфф Вілямс все таки повернувся в AC/DC і візьме участь у записі нового альбому.

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Как правильно варикоз лечить

GIF Banner

     

 

thebig4ua@gmail.com