20200806 182708 0001

IGNEA випустили відео про революцію у Київській "тарілці" на Либідській

Український melodic metal гурт IGNEA випустив офіційне відео на пісню "Jinnslammer" з нового альбому "The Realms of Fire and Death". Відео доступне для перегляду нижче. 

 

Це — чистий заклик до революції. За задумом, пісня є прямою мовою лідерки повстанців. Проте, за іронією, ця історія закінчилася ще до початку революції, бо ця лідерка працювала на владу. Усі повстанці загинули.

- Хель Богданова, вокалістка IGNEA.

 

Локація зйомок кліпу заслуговує на додаткову увагу — це історична будівля побудована у Києві за радянських часів за проектом Флоріана Юр’єва та Льва Новікова. Конференц-зала будівлі розташована у так званій «тарілці» та має унікальну акустику, що дозволяє повністю чути людський голос та музичні інструменти у повному діапазоні, без додаткового підсилення звуку. Конфігурація у вигляді увігнутої всередину підвісної стелі і спричиняє такий ефект.

 

Юр’єв планував зробити «тарілку» світломузичним театром з акустичною залою. Зрештою, представники КДБ та партійна верхівка вирішили по-іншому. Таким чином, приміщення перетворилося на кінолекційну залу обрамлену фресками у жанрі соцреалізму замість світломузикальних установок. Знімати відео про революцію у такому місці — це надзвичайне почуття. Я все ще пам’ятаю як блукала довгими темними коридорами металевих шаф з архівами у підвалі. Ідеологія просто вирувала у повітрі».

- Хель Богданова, вокалістка IGNEA.

 

 

"The Realms of Fire and Death" — концептуальний альбом з потужними історіями, метафорами, символікою, що супроводжується книгою коротких розвовідей зі словами кожної пісні. Альбом поділено на три частини, кожна складається із трьох пісень. Пісні кожної частини, у тому числі, "Jinnslammer" разом описують окрему історію, що поєднує теми вогню та смерті з різних точок зору.

Читайте про альбом за посиланням.

 

 

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж