Фінансова підтримка армії – https://savelife.in.ua/donate/

IGNEA випустили відео про революцію у Київській “тарілці” на Либідській

Український melodic metal гурт IGNEA випустив офіційне відео на пісню “Jinnslammer” з нового альбому “The Realms of Fire and Death”. Відео доступне для перегляду нижче.

Це — чистий заклик до революції. За задумом, пісня є прямою мовою лідерки повстанців. Проте, за іронією, ця історія закінчилася ще до початку революції, бо ця лідерка працювала на владу. Усі повстанці загинули.

Хель Богданова, вокалістка IGNEA.

Локація зйомок кліпу заслуговує на додаткову увагу — це історична будівля побудована у Києві за радянських часів за проектом Флоріана Юр’єва та Льва Новікова. Конференц-зала будівлі розташована у так званій «тарілці» та має унікальну акустику, що дозволяє повністю чути людський голос та музичні інструменти у повному діапазоні, без додаткового підсилення звуку. Конфігурація у вигляді увігнутої всередину підвісної стелі і спричиняє такий ефект.

Юр’єв планував зробити «тарілку» світломузичним театром з акустичною залою. Зрештою, представники КДБ та партійна верхівка вирішили по-іншому. Таким чином, приміщення перетворилося на кінолекційну залу обрамлену фресками у жанрі соцреалізму замість світломузикальних установок. Знімати відео про революцію у такому місці — це надзвичайне почуття. Я все ще пам’ятаю як блукала довгими темними коридорами металевих шаф з архівами у підвалі. Ідеологія просто вирувала у повітрі».

Хель Богданова, вокалістка IGNEA.

Теги:

Залишити коментар