Фінансова підтримка армії – https://savelife.in.ua/donate/

Іранській дез-метал групі загрожує 15 років в’язниці

Metal Injection повідомили, що члени іранської дез-метал групи Arsames були заарештовані минулого місяця і їм загрожує 15 років тюремного ув’язнення за участь в сатанинській метал-групі і виступи проти Ісламського уряду, згідно з офіційними документами. В даний час вони звільнені під заставу і чекають суду.

Створена в 2002 році група Arsames охрестила свою музику терміном NWOPDM, “нова хвиля перського дез-металу”. Вони грали на фестивалях в Туреччині, Дубаї і Вірменії, а в 2010 році випустили повноформатний альбом Immortal Identity. Вони також записали кілька каверів, серед яких є і Raining Blood від Slayer.

У 2016 році іранська група Confess була арештована Армією вартових ісламської революції і звинувачена в богохульстві, виступах проти держави, створенні та управлінні нелегальної групи і звукозаписного лейбла в музичному стилі, який вважається сатанинським, написанні антирелігійних, атеїстичних і анархістських текстів, а також надання інтерв’ю забороненим іноземним радіостанціям. Її учасники в даний час проживають в Норвегії, де їм був наданий притулок, і, можливо, ніколи не зможуть повернутися додому. В минулому році революційний трибунал Тегерана засудив учасників групи до 14,5 років тюремного ув’язнення, а фронтмену були призначені 74 удари батугом.

Теги:

Залишити коментар