Фінансова підтримка армії – https://savelife.in.ua/donate/

Корі Тейлор заявив, що Stone Sour вичерпали себе

В одному з подкастів Корі Тейлор поділився думкою про те, що Stone Sour вичерпали себе:

Ми групою все обговорили і вирішили, що Stone Sour підуть у безстрокову відпустку. Ми поки відклали це в сторону. Кожен займається своєю справою.

Ще в червні Корі заявляв, що Stone Sour залишилися для нього на задньому плані:

Ми всі відчували, що зробили саме те, що хотіли – записати Hydrograd, і даємо йому час. Я поговорив з хлопцями з групи про мою сольну роботу і про те, чим я хочу займатися, і всі вони були повністю згодні з цим. У всіх інших щось відбувається, так що все класно. Джош насправді працює над своїм сольним проектом, і це здорово. Якщо коли-небудь ми захочемо знову зібратися разом і зайнятися чим-небудь, це буде крутіше, ніж будь-коли. У цьому бізнесі ніколи не говори ніколи.

Нещодавно гітарист Stone Sour Джош Ренд розповів, що не знає, коли група випустить новий альбом, що групі потрібна перерва, а Корі Тейлор хоче працювати над своїм сольним альбомом. Ренд також підтвердив, що сам написав 12 пісень для свого сольника і тепер шукає вокалістів. Він зазначив, що музика виразно відрізняється від того, що багато хто чекає від нього.

Вихід сольного альбому Тейлора CMFT, в якому задіяний поточний гітарист Stone Sour Крістіан Мартуччо, запланований на 2 жовтня.

Теги:

Залишити коментар