Фінансова підтримка армії – https://savelife.in.ua/donate/

ФЕСТИВАЛЬ ФАЙНЕ МІСТО КАТАЄТЬСЯ УКРАЇНОЮ РАЗОМ З MOTANKA, SPACE OF VARIATIONS ТА EPOLETS

Цього року фестиваль FAINE MISTO не може запросити народ вриватися разом з крутими гуртами. Але ніхто не залишить нас без шматку улюбленого музла. Кайфайнемо Тур – давно не новина. Він стартанув ще 11 серпня і успішно катається містами неньки.

Сьогоднішній матеріал для тих, хто досі в танку. Що то за тур такий та хто його хедлайнери?

Про Кайфайнемо Тур, обмеження та додатковий концерт у Києві

Особливі часи – особливі рішення. Файне Місто зібрало валізи, музикантів та рушило в КАЙФАЙНЕМО ТУР. А як же карантин?

Ось як – всього 200 квитків поступили у продаж для кожного міста. Тут хто не встиг, той не встиг. Майданчики для виступів рокерів підібрано так, щоб було просторо, народ міг дистанціюватися і мав сидячі місця (всілякі крісла-мішки і т. д.). Гості, звичайно ж, в масках, а на вході міряють температуру.

Трохи цифр та імен туру:

  • 14 міст
  • подія почалася 11.08. і триватиме до 30 серпня;
  • намотають 4000 км;
  • серед хедлайнерів дахозриваючі Space Of Variations, атмосферна Motanka та ковток свіжого повітря Epolets;
  • крім зазначених гуртів доповнять програму туру місцеві банди;
  • веде це все діло харизматичний ведучий М’яч Дредбол (інста М’ячика)

Серед відгуків тих, хто вже скуштував КАЙФАЙНЕМО ТУР, незадоволених не виявлено. Більше того – у Києві через бажання людей потрапити на подію додали ще один день. В столиці Файне концертуватиме 28 та 29 серпня. Ще маєш можливість вхопити квиток. Посилання незмінне https://tour.fainemisto.com.ua

Далі про основних виступальників.

Хаотичні та шалені Space Of Variations

Вінницькі хлопці офіційно творять з 2009 року. Співають російською і англійською та давно вийшли за межі обраного музичного напрямку. По жанрах маємо і металкор, і хардкор із грув металом, а в останні роки – пост-хардкор. Самі учасники додають до свого стилю прикметник хаотичний. Ну ще б – з такою назвою.

По назві, до речі, є пояснення, пов’язане із Вадимом Зеландом. Суть у тому, що світ статичний, а минуле, теперішнє та майбутнє в ньому існували, існують та будуть існувати. Перекласти ім’я банди можна як «Простір варіантів» чи «Інформаційне поле». Перша версія відсилає до фільму «Пан Ніхто». Бачив? Після нього більше зрозуміло, що то за простір такий.

Не будемо витрачати час на назви та списки, дискографію банди дивись у Вікі.

Зазначимо ж те, що у SOV э підписаний контракт з Napalm Records, а це тобі не камінчики у воду кидати. Що ж до крутості команди, то нагородження «The Best Ukrainian Metal Act» двічі визнала Спейсів кращими українськими металістами.

Повернемось до концертів, адже SOV – ті, кого треба слухати вживу (а кого не треба?). Кажуть, енергетика їх шоу просто зашкалює. І якщо ти ще не коштував хаотичного металкору, не впусти нагоду. Для заманухи ось тут про те, як пройшов виступ банди у Львові цього лютого https://thebig4.info/894-space-of-variations-lviv-report-2020.

Motanka – коктейль з металу та магії

Любиш поатмосферніше? Для тебе Кайфайнемо Тур везе Мотанку – досить молодий луцький гурт, потенціал якого точно гарантує одну з найяскравіших зірок на вітчизняній метал-сцені.

MOTANKA стартанула у 2015. Це четвірко хлопців, що грають альтернативу та фолк метал. Нуу етніку ми вже не раз чули, що тут оригінального? Можливо, й нічого. Проте Мотанці є чим причарувати вибагливого металхеда. Крім гітари, клавішних, басу та ударних лови цимбали та окарини. А сам музичний коктейль складається з важкої музичної основи, народних мотивів та електроніки. Одної дози вистачить, щоб зануритись у давнину та побувати на старослов’янських обрядах, потанцювати з духами природи та проникнутись магією моменту. Все це під супровід глибокого та чуттєвого вокалу Віктора «Верби» Жалніна. А доповнять враження чорні розшиті шати хлопців.

Підготуватись до зустрічі з Мотанкою можна, прослухавши єдинита однойменний альбом банди минулого року випуску. Що ж до офіційних регалій, команда ось що має пред’явити:

  • у 2018 р. отримали контракт з вже згаданими Напалмами;
  • того ж року стали другими переможцями «W:O:A Metal Battle» в рамках легендарного фесту Wacken Open Air;
  • здобули перше місце в основній концертній категорії на «Best Ukrainian Metal Act» 2019.

Це не весь список, проте кому воно треба? Краще кайфайнути з Motanka та Файним туром наживо!

Epolets – через тернії каверів до зірок

Переходимо до наших старих знайомих Epolets – одеситів 2012 року народження, з чотирма студійками в доробку та появою на Х-Факторі.

Еполетси – та рідкісна історія, коли можна почати з кавер-банди, а потім вирости у щось своє, набагато краще. У початковому форматі гурт носив назву The Rolling Bones. Скластися кар’єра хлопців могла як завгодно. Вони ж відразу зробили ставку на регулярні повноцінні концерти по 2 години, написання власник треків та накопичення авторського матеріалу. Коли доробок виріс до суттєвих розмірів, постала дилема – лишатись Rolling Bones чи починати нову сторінку? Очевидно, що вибрала команда.

Банду характеризують, як рокерів альтернативщиків. Самі вони кажуть, що їх музика –мозаїка з хард-року, гранжу та диско. По мові все те ж яскраво, виконують пісні російською, рідною та англійською.

Якщо ми сьогодні про концерти, то якість виступів Epolets – та ще цукерочка, справжнє рок-шоу, драйв. Хлопці за роки існування не втратили любові до живих виступів та своїх фанів. Їх формула лишається незмінною – 50% музики, 50% енергії. Що ж, чекаємо з нетерпінням!

Залишити коментар