Фінансова підтримка армії – https://savelife.in.ua/donate/

Metallica випустили альбом S&M2

Metallica випустили концертний альбом S&M2 з симфонічним оркестром Сан-Франциско. Він був записаний в честь двадцятиріччя аналогічного дебютного виступу, який отримав премію Греммі.

Крім знайомих по першому S&M хітів, в трек-лист другої частині увійшли пісні з усіх альбомів Metallica, що вийшли після 1999 року. Серед них The Day That Never Comes і The Unforgiven III з Death Magnetic, All Within My Hands з St.Anger і ряд треків з останнього на даний момент альбому Hardwired … to Self-Destruct. Крім того, були виконані класичні твори радянських композиторів: Scythian Suite Opus 20 II: The Enemy God And The Dance Of The Dark Spirits (Скіфська сюїта) Сергія Прокоф’єва і The Iron Foundry, Opus 19 Олександра Мосолова.

Реліз відбувся в цифровому варіанті, на 4LP вінілі, CD, DVD і Blu-ray. Делюкс-видання являє собою бок-сет з нотами, медіаторами, а обмежена версія включає партитури, що використовувалися оркестром під час виступу, з автографами групи.

Концерти Metallica and San Francisco Symphony: S&M2 відбулися 6 і 8 вересня 2019 року і ознаменували відкриття Chase-центру в Сан-Франциско.

Теги:

Залишити коментар