Фінансова підтримка армії – https://savelife.in.ua/donate/

PAUL BOSTAPH про проект з KERRY KING’ом

Paul Bostaph підтвердив, що є учасником нового проекту, який очолює його колега по SLAYER Kerry King. Дует працює над музичним матеріалом вже кілька місяців і сподівається записати його, як тільки пандемія коронавірусу вщухне.

Барабанщик поділився інформацією про згадану колаборацію з King’ом в свіжому інтерв’ю австралійському виданню Riff Crew.

Коли його попросили описати напрямок музики, над якою вони працюють, Bostaph сказав:

«Думаю, краще визначення, що я можу дати, – Kerry пише те, що пише. Чи буде це рок-н-рольна платівка? Ні. Чи буде це те, чого ви хочете? Так. Чи буде це те, чого ви чекаєте? Так. Це не буде переспівування старого. Звучати воно буде як SLAYER, не будучи при цьому SLAYER’ом, – але не навмисно. У сенсі, Kerry всю свою кар’єру в SLAYER писав пісні, у нього виробився свій стиль. І як композитор ти не можеш просто поміняти свій стиль, тому що твоєї групи більше не існує. Це те, що тобі подобається складати.

Чи трансформується творчий стиль з часом? Так. Я це так собі уявляю. Не думаю, що перша пісня, написана Kerry в дитинстві, точно така ж, як остання, складена для фінального альбому SLAYER “Repentless” (2015). Композитори змінюються з роками в залежності від випробовуваних впливів і свого світовідчуття в той чи інший момент часу.

Kerry зараз в ударі. Тому можу сказати наступне: якщо ви любите важку музику і цінуєте SLAYER, – вам сподобається. Чи буде нова музика аналогічна SLAYER? Ні, не буде: SLAYER закінчився, відійшов від справ.

Справа в тому, що ми не хочемо звучати як “міні-SLAYER”, розумієте, про що я? Але результат буде хорошим – реально гідним. Я слухав цю музику, і мені вже не терпиться почати джемувати з Kerry.

Важлива частина процесу для мене полягає в тому, що я не зобов’язаний … і це не образа, навпаки – комплімент: я не зобов’язаний барабанити в стилі безбашенної гри Dave’а (Lombardo, першого барабанщика SLAYER). Це, можливо, було б здорово, але я міг би спробувати і деякі речі, які мені подобаються, і при цьому вписати їх в рамки того, що ми робимо. Я чекаю, коли зможу застосувати ідеї, які хотів спробувати ще в SLAYER, але не міг, так як вони не були достатньо розвинені. Подивимося, чи вдасться мені закріпити їх у новій музиці».

На питання про те, чи змінився підхід до складання пісень Kerry в порівнянні з тим, яким він був в рамках SLAYER, Bostaph відповів:

«На даному етапі формула залишається незмінною. Я знаю, як пише Kerry.

Коли я увійшов до складу SLAYER напередодні початку роботи над альбомом “Divine Intervention” (1994), ми з Kerry жили в одній кімнаті і ледь один одного знали. Ми проводили багато часу разом: на особистому рівні дружили, на музичному – імпровізували. Я знаю, чого він хоче від пісні. У нас є хороша формула, яка спрацьовує, і ми не збираємося її змінювати. Те, що не зламано, не потрібно лагодити, розумієте?»

Теги:

Залишити коментар