20200806 182708 0001

Grayshapes презентували кліп на пісню Safe Place

Київський металкор гурт Grayshapes презентував кліп на пісню Safe Place. Це найважча пісня з однойменного дебютного альбому, що був випущений наприкінці серпня.

Зйомки кліпу довелося відкласти через карантин. За цей час гурт залишив вокаліст Сергій Денисов, з яким був записаний альбом, і приєднався Ярослав Зелінський (Dante’s Pride, мета мята). І так як відео знімали вже з новим вокалістом, спеціально для кліпу була записана інша версія пісні вже з Ярославом.

Над зйомками кліпу хлопці працювали з Yuzhane production, найбільш відомими своєю співпрацею зі Space of Variations. Режисером кліпу став Максим Лавренчук, за відео ефекти відповідав Ігор Жебко, а технічним продюсером виступав Олександр Матвєєв.

Альбом Safe Place складається з п’яти треків. Тут є як швидкі треки для вриву на живих виступах, так і мелодійні, повільні. В цілому жанр релізу можна охарактеризувати як сучасний металкор із продуманим аранжуванням для любителів останніх робіт I Prevail, The Amity Affliction, Being As An Ocean та інших.

Grayshapes - металкор гурт, який було створено в Києві в 2019 році. За цей час хлопці випустили 2 сингли та ЕР, а також провели концерти в чотирьох містах України в рамках туру з британцями To Kill Achilles.

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Как правильно варикоз лечить