20200806 182708 0001

Вокаліст IN FLAMES вважає, що фестивалів не буде в 2021

Вокаліст IN FLAMES Anders Fridén розказав фінському Kaaos TV з приводу відновлення турів після пандемії:

«У нас немає дати. Якби у нас були хоча б конкретні терміни, про які люди, які контролюють ситуацію, могли б сказати, наприклад: "Добре 1 січня ви можете повернутися до своєї роботи". Але весь наш бізнес здебільшого припинений. Всі, хто працюють на нас і навколо нас - агенти, працівники сцени і т.д. - звичайно, страждають від цієї ситуації. І не так-то просто запустити цю машину знову одним натисканням кнопки. І я не думаю, що політики розуміють це. Ми не можемо просто взяти гітару і дати концерт. Це не так просто, особливо для групи нашого рівня».

 

На питання з приводу допомоги від шведського уряду Anders відповів:

«Є ті, яким дійсно була надана деяка допомога, а потім їх полили лайном, тому що хтось вирішив, що їм це не потрібно, тому що вони вже багаті музиканти. Всі думають, що якщо ти гастролюющий музикант, у тебе грошей кури не клюють. На нас взагалі часто дивляться так, що музиканти і люди, які працюють з культурою, повинні бути і так щасливі, працюючи безкоштовно.

Але я не заздрю ​​політикам, тому що їм доводиться приймати багато дійсно складних рішень. У світі немає таких грошей, щоб допомогти абсолютно всім. Я розумію, що це складно».

 

Далі музикант сказав, що він не дуже оптимістичний щодо повернення живих виступів раніше кінця 2021 року:

«Я не думаю, що наступного літа будуть фестивалі. Вважаю, що власники та організатори фестивалів все ще говорять, що вони будуть, але я не думаю, що в одному місці можна буде збирати так багато людей. Дуже сумно міркувати про це».

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Как правильно варикоз лечить