Фінансова підтримка армії – https://savelife.in.ua/donate/

КАРНА В DOCKER PUB: ХТО НЕ СКАЧЕ, В ТОГО КОРОНАВІРУС

Рідний в усіх сенсах гурт КАРНА знову концертував у столиці. Збирались у Докер Пабі на Богатирській та робили там Гуцул-метал. Без довгих вступів поїхали!

Вітролом у стінах пабу

Єдиний мінус – це початок концерту не в 20.00 (як було оголошено), а о дев’ятій. Проте це все фігня – вечір вийшов крутим та теплим, звук у пабі був абсолютно пристойним, а сет-лист склали самий смак.

Вийшла четвірка та зразу почала всіх арканити своїм «Арканом», задаючи настрій і темп. Ті, хто купував місця за столиками, підперли барну стійку, щоб бути ближчим до улюбленців. Музиканти без розшаркувань рубанули «Ватру» та «7 трембіт», щоб гості вже всі м’язи розім’яли. Бо ж для багатьох, хто, до прикладу, пропустив, приїзд Файного Міста до Києва цей виступ Карнійців був першим концертом відтоді, як усе закрили на карантин. Про Кайфайнемо Тур в X-Park, до речі, ось тут.

Після трійки більш свіжих хітів банда традиційно запропонувала поспівати трохи старенького. Одна за одною лунали «Про Стефана», «В хаті моїй дідько» та спокійніша «Летимо». Нерідко музиканти діляться, що не дуже люблять грати старі треки. Емоції вже не ті та в такому дусі. От Карни це точно не стосується, адже по старому пройтися вони завжди раді – пороху в кишенях не бракує. З попередніх платівок виконали також «Ті, що танцюють на головах», «Ми будемо разом» та «Серце».

Ностальгія ностальгією, проте сумувати присутнім не дали. Влад Ярун (любитель поспілкуватися із залом) підливав масла у вогонь фразочками типу «Хто не скаче, в того коронавірус». Ліричніх пауз було трохи, а потім знову натовп розривали на шматки «Гуцул-металом», «Вітроломом» та «Полтергейстом».

Танці на барній стійці

Нічим аж таким Карнійці цього разу не розважали. Докер Паб на Богатирський – місце хоч і просторе, проте великими надувним кулями тут не покидаєшся та слемом не помісишся. Бо скляний посуд на столах ніхто не відміняв. Від гурту на сцені натовп відділяв простір бару та ряди пляшок з алкоголем. Іронічно, адже самі виконавці (по словам Яруна) не п’ють під час виступів.

Олекса Ярош трохи грав на сопілці. Музиканти жартували про свій вік і намагались витягнути на сцену чийогось малого, який сидів на стійці майже весь концерт та імітував барабанні партії соломинками на пивному кухлі. Хлопчик так і не вийшов – засоромився, проте отримав принаймні один медіатор.

Банда між тим заспівала нову пісню про Синевір, організувала нам врив під «Прометей» та «Моримух». А очікуваним (і від того не менш гарячим) моментом вечора стало виконання «Party на Прикарпатті», точніше – танці на барі під цю круту пісню. Гарненькі дівчата не чекали другого запрошення, щоби вилізти на стійку та запалювати там усі три з копійками хвилини, що виконувався трек. Стійка героїчно витримала знущання, а гості разом із драйвом отримали порцію прекрасного у вигляді струнких ніжок. Так основна частина концерту підійшов до кінця.

2 біси – це вже традиція

Хто ходить на виступи Карни, знає, як голосно, палко та наполегливо гурт зазвичай кличуть на біс. І банда відповідає взаємністю, виходячи не один раз, а декілька.

Цього разу біс №1 склався з «Моя мила» та «Маленька». Олекса до теми останньої пісні поділився, що в його донечки прорізалось вже 2 зубчики. Ось так – батьки концертують, а діти ростуть. Біс №2 включав всього одну пісню і половину гурту на сцені. Традиційна з попередніх виступів акустика зачепила особливим теплом цього разу. Співали «Не дізнаєшся ніколи», якій акустичне виконання дуже пасує.

Емоції викликав не тільки настрій трека, але й спілкування учасників між собою. «Не спіши», – тихенько сказав Влад Олексі, коли той вступав з приспівом. Ох ці гурти, що грають разом давно. Більше, ніж банда чи друзі – сім’я.

На тому шоу завершилось. Люди розходилися задоволені та трохи виснажені. Дехто крім вражень ніс додому новеньку футболку Карни «Моримух». І з упевненістю можна сказати, що на запитання: «Підеш на наступний виступ гурту?» – майже кожен твердо відповість – «Звичайно!». Бо КАРНА – то є добре!

Фото: Павлюк Євген
Теги:

Залишити коментар