Фінансова підтримка армії – https://savelife.in.ua/donate/

Dark Tranquillity представлять новий альбом у Києві

Не так часто трапляються випадки, коли відомий гурт переживає кардинальні зміни складу, але при цьому залишається вірним своєму звучанню до останньої ноти. Один із таких винятків – ґетеборзькі піонери мелодік дез-металу Dark Tranquillity, що здобули славу в 90-х і досі тримають високу планку у жанрі важкої музики. Їх нова платівка Moment вийде 20 листопада 2020, а вже наприкінці осінню гурт планує вирушити в тур.

11 листопада 2021 Dark Tranquillity презентують нову платівку в київському клубі Atlas.

Гурт Dark Tranquillity утворився в Швеції у 1989 році, і метал-спільнота їх одразу ж прийняла дуже тепло. Переплетіння жорсткого дез-металу з мелодійними, сюрреалістичними соло, вкрите відчуттям холодної меланхолії – гурту вдалося розпочати новий жанр у важкій музиці того часу. Дез-метал у руках Dark Tranquillity отримав друге життя: гурту вдалося поєднати грубість і прямолінійність із плавними та містичними гітарними рифами, з’явилися елементи готик-металу. Постійні експерименти зі звучанням, неповторна атмосфера та унікальний колорит зробили Dark Tranquillity класикою жанру.

Хоч на початку року співзасновник гурту Ніклас Сундін і заявив про свій вихід з колективу, музиканти все одно продовжили роботу над новим альбом Moment. Його яскраву та стильну обкладинку створив вокаліст Міхаель Станне, а днями вже вийшов перший сингл Phantom Days. До нового складу увійшли давні друзі, турові музиканти гурту Крістофер Амотт та Йоган Райнгольдц. Разом із ними гурт вирушить у дорогу наступного року.

Залишити коментар