Фінансова підтримка армії – https://savelife.in.ua/donate/

Вокаліст Fear Factory покинув групу

Вокаліст Fear Factory Бертон Сі Белл оголосив про те, що покидає групу. Це сталося через кілька тижнів після оголошення гітариста Fear Factory Діно Касареса про запуск краудфандінгової кампанії для запису альбому. Але справа в тому, що альбом вже повністю готовий з 2017 року, а донати шанувальників, за словами Касареса, підуть на запис живих барабанів замість запрограмованих і на інші витрати постпродакшна. Крім того, вокал Белла вже був записаний, тому дохід від кампанії вокаліст не отримає.

В результаті Бертон розмістив пост, в якому оголосив, що не має відношення до ідеї краудфандінга і назвав це шахрайством з боку Касареса, а потім оголосив про вихід з групи на своєму офіційному сайті, назвавши всю цю історію «токсичною драмою»:

Останні кілька років були дуже болючими, оскільки я відчував себе спустошеним через обман цих учасників. Як прямий наслідок своєї жадібності, ці троє протягли мене через несправедливу судову систему, що завдало мені матеріальні збитки.

Зрештою, вони заволоділи моїми основними засобами для існування. Однак вони ніколи не віднімуть мою 30-ти річну спадщину. Спадщина, на яку не може претендувати ні минулий учасник, ні теперішній.

Саме після значних споглядальних пошуків душі я прийшов до усвідомлення того, що не можу приєднатися до тих, кому я не довіряю і кого не поважаю. Тому я оголошую своїм шанувальникам про мій вихід з Fear Factory, щоб зосередити всю свою енергію і увагу на триваючий успіх Ascension of The Watchers і всіх моїх майбутніх починаннях.

Після заяви Белла, Діно Касарес написав в Twitter, що альбом вийде в наступному році з вокалом Бертона.

Останній на даний момент лонгплей під назвою Genexus, був випущений в 2015 році.

Теги:

Залишити коментар