Фінансова підтримка армії – https://savelife.in.ua/donate/

Новий альбом AC/DC та повернення Брайана Джонсона

AC/DC випустили першу офіційну фотографію лайн-апу 2020 року, на якій фронтмен Брайан Джонсон разом з барабанщиком Філом Раддом, басистом Кліффом Вільямсом і гітаристами Ангусом і Стіві Янгом.

Фотографія є останньою ознакою активності легендарної хард-рок групи, яка, як очікується, анонсує свій довгоочікуваний новий альбом. На початку цього тижня загадковий плакат з’явився біля старої школи Ангуса в Сіднеї (Австралія). Плакат, розміщений біля старої школи для хлопчиків Ешфілда, говорить: “Ти готовий? SYD PWR UP.” У нижній частині реклами було посилання на веб-сайт з легендарним неоновим логотипом AC/DC в червоному кольорі. На самому сайті є посилання на магазин AC/DC, а також електронна підписка на “Power Up”, що наводить на думку, що довгоочікуваний новий альбом групи буде називається “Power Up”. Нещодавно випущене відео від AC/DC, просто містить хештег #PWRUP, тільки підігріває чутки.

У понеділок AC/DC оновили свої соціальні мережі коротким відеокліпом, в якому блискавка запалюється разом зі звуком гітари підключеного до підсилювача.

На початку місяця знімки, зроблені, очевидно, з нової відеозйомки, були розміщені на офіційному сайті групи, після чого були швидко видалені. На фотографіях, отриманих бразильським фан-сайтом, було видно, що до Джонсона приєдналися Радд, Вільямс і Ангус, а також Стіві Янг. Фотографії були першими, на яких Філ і Стіві ділять сцену, що додало чутки про повернення Радда.

На початку року, до спалаху коронавірусу, ходили чутки, що AC/DC збирається оголосити світове турне по стадіонах.

Два роки тому Брайан і Філ, разом з Ангусом і Стіві, були сфотографовані біля ванкуверской студії. Грунтуючись на знімках, було зроблено припущення, що AC/DC знаходиться в процесі створення – або, принаймні, планування – ще одного альбому, в якому Радд і Джонсон повернулися в стрій.

Теги:

Залишити коментар