Фінансова підтримка армії – https://savelife.in.ua/donate/

FIVE FINGER DEATH PUNCH поміняли гітариста

FIVE FINGER DEATH PUNCH підтвердили, що офіційно розійшлись з гітаристом Джейсоном Хуком ще в лютому 2020 року, під час європейського турне групи.

Після його одужання після екстреної операції на жовчному міхурі в кінці минулого року, Джейсону довелося покинути на півдорозі турне групи по Європі, щоб впоратися з подальшими ускладненнями.

Джейсон, який приєднався до FIVE FINGER DEATH PUNCH в 2009 році, розповів про свій вихід з групи:

Я мав задоволення познайомитися з багатьма з вас особисто. Спасибі за нескінченні історії про те, як наша музика якимось чином торкнула ваше серце! Але найкраща частина гастролей останніх 12 років, до цих пір, це гра на моїй гітарі і бачити радість на ваших обличчях щоночі. Я буду сумувати за цим найбільше на світі. Причина, по якій я йду … ну, насправді, не одна, я був в групах все своє життя і відчуваю, що зробила тут все, що міг. Прийшов час передати естафету і рухатися далі до нових викликів.

Джейсон – неймовірний гітарист, тому нам довелося знайти когось на абсолютній вершині гри. Когось нашкалт Енді Джеймса, який вже був відомим віртуозом і у якого вистачило сміливості встати на місце Джейсона. Енді завершив наше європейське турне з нами ще в лютому , так що його вже судили вогнем. Ми миттєво натиснули і музично, і особисто, так що він був очевидним вибором. У нас навіть один і той же день народження … Деякі речі просто створені для цього.

каже гітарист FIVE FINGER DEATH PUNCH Золтан Баторі.

Додає соліст Іван Муді:

Я тільки що привітав Джейсона з його нещодавним весіллям і сподіваюся, що він знайде мир і щастя. Що стосується нас, я дуже радий продовжувати працювати з Енді, і я просто не можу дочекатися, коли це COVID-божевілля закінчиться і ми зможемо повернутися в дорогу.

Останній восьмий студійний альбом групи під назвою F8, вийшов на початку цього року і може похвалитися двома хітами №1, “Inside Out” і “A Little Bit Off”. “Living The Dream”, останній сингл з F8, вже підіймається в рок-чарти з офіційним кліпом на пісню, прем’єра якого очікується в усьому світі в четвер, 15 жовтня.

Залишити коментар