Фінансова підтримка армії – https://savelife.in.ua/donate/

Korn випустили кліп на пісню Finally Free

Korn випустили кліп на пісню Finally Free з останнього альбому The Nothing. Відео було створене спільно з компанією Wargaming, а його вихід приурочений до появи режиму Гелловіну Burning Games в популярній грі World of Tanks Blitz.

Це не єдиний епізод співпраці групи з Wargaming. В рамках того ж проекту до Гелловіну пройде спеціальна ігрова подія Convergence, в якому Korn також братимуть участь. З 16 по 24 жовтня гравцям будуть доступні завдання, після виконання яких вони зможуть відкрити фрагменти постера Korn, а також виграти призи від групи.

Фронтмен групи Джонатан Девіс розповідає про свою любов до World of Tanks Blitz:

Мені дуже подобається World of Tanks Blitz. Гра прекрасно відображає епоху, в ній є багато відмінних танків, а ти не просто стрибаєш і стріляєш. Я думаю, що між відеоіграми і роком є ​​зв’язок, тому що в іграх є сила і в рок є сила. Здається, вони завжди йшли пліч об пліч.

Wargaming вже неодноразово співпрацювали з різними рок-музикантами, зокрема, з Iron Maiden, Sabaton і The Offspring. Представники компанії говорять, що раді тепер попрацювати з Korn.

Теги:

Залишити коментар