Фінансова підтримка армії – https://savelife.in.ua/donate/

Помер Кен Хенслі

Клавішник і головний автор пісень групи Uriah Heep Кен Хенслі помер вчора ввечері у віці 75 років. Про це повідомив його брат в своєму Facebook. Причини смерті не розголошуються.

Я пишу це з каменем на серці, щоб повідомити вам, що мій брат Кен Хенслі помер в середу ввечері. Його прекрасна дружина Моніка була поруч з ним і втішала Кена в його останні кілька хвилин з нами. Ми всі спустошені цією трагічною і несподіваною втратою і просимо вас дати нам трохи часу, щоб змиритися з нею. Кен буде кремований на приватній церемонії в Іспанії, тому, будь ласка, не питайте інформацію про похорон.
Кен пішов, але він ніколи не буде забутий і завжди буде в наших серцях. Бережіть себе.

Хенслі відомий як клавішник, гітарист та вокаліст Uriah Heep з моменту заснування групи в 1969 році по 1980 рік. Він був автором і співавтором більшості пісень Uriah Heep, включаючи хіти Lady In Black, Easy Livin’, Stealin’ і Look At Yourself. Хенслі з’явився на 13 альбомах з Uriah Heep, а також на численних концертних альбомах та збірниках, і випустив 12 сольних записів, а також один концертний альбом і п’ять збірок. На момент своєї смерті Хенслі працював над сольним альбомом.

Теги:

Залишити коментар