Фінансова підтримка армії – https://savelife.in.ua/donate/

Foo Fighters анонсували новий альбом та випустили сингл

Foo Fighters випустили нову пісню, яка називається Shame Shame. Трек увійде в десятий студійний альбом групи під назвою Medicine at Midnight, реліз якого запланований 5 лютого 2021 року на Roswell Records/RCA Records.

В останні тижні група почала рекламну кампанію в підтримку майбутнього лонгплею. У різних місцях Південної Каліфорнії шанувальники помічали логотип групи, що супроводжує римською цифрою Х. Користувачі мережі також знаходили відеопроекції з палаючою труною.

Незабаром після цього Foo Fighters анонсували свій виступ в якості музичних гостей на шоу Saturday Night Live. Музиканти вперше виконали у програмі Shame Shame і свій хіт Times Like This.

Дейв Грол ще в березні говорив про те, що робота над новим альбомом вже завершена. Через пандемію реліз був відкладений до наступного лютого. Коронавірус також не дав групі відправитися в ювілейний тур в честь 25-річчя. Музиканти планували виступити в тих же містах, які відвідали в рамках найперших гастролей. Турне переносили з весни на осінь, а потім скасували зовсім.

Останній альбом Foo Fighters під назвою Concrete & Gold вийшов у вересні 2017 року і дебютував на першому рядку чарту Billboard 200.

Теги:

Залишити коментар