Фінансова підтримка армії – https://savelife.in.ua/donate/

Papa Roach випустили кліп на пісню The Ending

Papa Roach випустили кліп на заново зведену пісню The Ending. Оригінальна версія треку увійшла в альбом Who Do You Trust? 2019 року.

Новий варіант пісні увійде в саундтрек до хоррор-фільму The Retaliators, який вийде в прокат наступного року. Фронтмену гурту Джейкобі Шеддікс дісталася одна з ролей в фільмі. Участь у фільмі стане його акторським дебютом.

Музикант говорить:

Коли я вперше почув про фільм в минулому році, я відразу зв’язався з його творцями, бо відчув, що таким чином зможу збільшити свій творчий потенціал. Чесно кажучи, я не міг уявити, що мені настільки сподобається ця робота, і я сподіваюся зніматися далі в майбутньому.

Одночасно з виходом кліпу Papa Roach повідомили, що випустять збірку синглів Greatest Hits Vol.2 – The Better Noise Years, до якого увійдуть треки, записані з 2010 по 2019 рік, а також невидані раніше ремікси і акустичні версії пісень. На збірник також увійде ексклюзивна версія пісні Broken as Me з альбому F.E.A.R. 2015 року, записана разом з Денні Ворснопом з Asking Alexandria. Реліз альбому намічений на 19 березня 2021 року.

Теги:

Залишити коментар